• Demo Talebi
 • Tahsilat Takip Programı Özellikleri ile Tahsilat İşlemlerini Kontrolünüz Altına Alın

  Saha satış sistemi Sales Plus’ın saha operasyonları gerçekleştiren şirketiniz için birçok faydası bulunuyor. Sales Plus ile şirketinizin elde edeceği faydalar arasında tahsilat takip programı ve müşteri sipariş aktivitesi oluşturma özellikleri de yer alıyor. Sales Plus olarak bu haftaki blog yazımızda bu faydaları ele alacağız.

  Müşteri Sipariş ve Tahsilat Aktivitesi Oluşturmanın Faydaları

  Saha satış sistemi Sales Plus ile müşteri sipariş ve tahsilat aktivitesi oluşturabilir ve satış süreci ile ilgili meydana gelebilecek potansiyel aksaklıkların önüne geçebilirsiniz. Böylelikle tüm özellikleri ile saha satış ekibi, müşteri ve satış yöneticisi arasındaki bağlantıyı kuran Sales Plus ile satış sürecini zaman ve verim açısından iyileştirebilirsiniz.

  Müşteri Üzerinden Yeni Aktivite Oluşturma

  Sales Plus üzerinde kayıtlı olan müşterileriniz için özel aktiviteler oluşturabilmek adına bu alan kullanılmaktadır. Bu kısımda sipariş, tahsilat, bilgi formu, kampanya, not ve fotoğraf gibi bilgiler sıralanmaktadır. Bu kısımlardan dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Yeni Sipariş Aktivitesi Oluşturma

  Sales Plus saha satış sistemi üzerinden oluşturulan planlamalar doğrultusunda sıradaki müşteriyi ziyaret eden saha satış personeliniz, sistem üzerinden ilgili müşteriyi seçerek yeni sipariş aktivitesi oluşturabilmektedir. Böylelikle sipariş Sales Plus üzerinden girildiğinden dolayı siparişin anlık stok kontrolünü sağlanabilecek ve stok bilgilerinden meydana gelmesi muhtemel sorunların önüne geçebilecek.

  Saha satış sistemi Sales Plus menüsü üzerinden ilgili yerlere giriş yapıldığında siparişi verilecek ürünün barkodu okutularak sipariş oluşturma kısmına geçiş yapılabilir. Sıralanan ürünler arasında sipariş bilgileri kolaylıkla girilebilir. Siparişle ilgili bilgilerin girilmesinin ardından hem satış yöneticisi hem de siparişlerin dağıtımını sağlayan ekip bilgileri görebilir ve bu doğrultuda planlamalarını ilerletebilirler.

  Sipariş Üzerinden Daha Sonra da İşlem Yapılabilir

  Saha satış programı Sales Plus ile oluşturulan sipariş üzerinden tekrar işlemler yapılabilmektedir. Oluşturulan sipariş ile ilgili işlemler sekmesi üzerinden sipariş özetini görme, siparişe genel indiirm uygulama, siparişe kampanya uygulama, siparişin başka birisine iletilmesini sağlama, yapılmış olan siparişi silme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

  Sales Plus olarak bu hafta hazırladığımız blog yazısının sonuna geldik. Bu haftaki blog yazısının konusu Sales Plus’ın tahsilat ve sipariş işlemleri üzerindeki kontrolünüzü arttıracak özellikleri oldu. Konu ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve saha satış programı Sales Plus ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0850 420 82 82 numaralı hat üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir