• Demo Talebi
 • Saha Satışında Müşterilerin Planlı Ziyaret Kontrolü

  saha satışında müşterilerin planlı ziyaret kontrolü

  Saha satış sistemi olan Sales Plus ile saha operasyonları gerçekleştiren şirketinize kazandırabileceğiniz bir başka faydayı bu haftaki blog yazımızda ele alıyoruz. Sales Plus üzerinden şirketiniz için yapabileceğiniz faydalı işlemlerden bir tanesi de müşterileriniz için planlı ziyaretler gerçekleştirebilmektir. Peki saha satış sistemi Sales Plus ile müşterilerinize nasıl planlı ziyaret gerçekleştirebilirsiniz ve bunun sonucunda ne gibi faydalar elde edersiniz?

  Müşterilere Yönelik Planlı Ziyaret Özelliğinin Faydaları

  Saha satış sistemi olan Sales Plus üzerinden müşterilerinize yönelik planlı ziyaret programları oluşturmanız, çalışma programınızın verimliliğini arttırır. Nitekim bu özellik sayesinde günlük, haftalık ve aylık bazda yapılan genel planlamalarda daha programlı olma şansınız olacak. Öte yandan halihazırda planlanmış veya iptal edilmiş ziyaretleri inceleyerek, bu doğrultuda şirket-müşteri ilişkileri açısından olumlu olabilecek yeni müşteri ziyaretleri de planlayabilirsiniz.

  Saha satış sistemi olan Sales Plus ile şirketiniz için yapacağınız ziyaret planlamalarının bir başka faydası daha bulunuyor. Şirketin saha satış ekibinin başında yer alan kişi, program üzerinden tüm saha satış ekibinin müşteri görüşmelerini tek bir yerden hem tarih hem de saat olarak inceleyebiliyor. Böylelikle düzenli olarak gerçekleşen müşteri ziyaretleri daha kolay ve sistemli bir hale geliyor.

  Plasiyerler İçin Müşteri Ziyaret Planı Nasıl Oluşturulmaktadır?

  Saha satış sistemi Sales Plus üzerinden saha satış ekibiniz için müşteri ziyaret planı oluşturmak oldukça basit işlemleri gerektirmektedir. Öncelikle Sales Plus programının ana menüsünde yer alan ‘Planlı ziyaretler’ sekmesine tıklamalısınız. Bu sekmeyi açtığınızda, karşınızda yukarıdaki görselde yer alan bölüm gelecektir. Bu bölüm üzerinden saha satış sisteminize kayıt etmiş olduğunuz tüm müşteri ve saha satış ekibini filtreleyebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz müşterilerle ilgili halihazırda ziyaret edilenler ya da ziyaret edilecekleri kolaylıkla görebilirsiniz.

  Yukarıdaki görselde de göreceğiniz üzere, gün ve saat aralığına göre planlanan ziyaretlerin incelemesini inceleyebilir ve bu doğrultuda yeni planlamalar yapabilirsiniz. Üstelik ziyaret ile ilgili alınan notları da görmeniz mümkündür.

  Bir saha satış sistemi olan Sales Plus olarak saha satış operasyonları gerçekleştiren şirketlere yönelik hazırladığımız bir başka bilgilendirici blog yazısının daha sonuna geldik. Bu yazımızda müşteri ziyaret planlamalarını Sales Plus üzerinden nasıl yapabileceğinizi ve bunun size getireceği faydaları ele aldık. Konu ile ilgili sorunuz olmanız halinde bizlere 0850 420 82 82 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir