• Demo Talebi
 • Mobil Satış Uygulaması ile Siz de Sahaya Hakim Olun!

  Sales Plus’ı Ücretsiz Deneyimleyin! Uygulamayı deneyerek satış süreçlerinde verimliliğinizin arttığını ve iş yükünüzün azaldığını gözlemleyin.

   Saha Satışında 3. Boyuta Geçin!

   Yeni nesil saha satış otomasyonu Sales Plus; hızlı sipariş oluşturma, anında satış ve basit CRM yönetimi imkanı sunarak tek bir kaynaktan sahanın tüm kontrolünü elinizde tutmanızı sağlar. Tam donanımlı saha satış uygulaması Sales Plus ile sahadaki gücünüzü artırabilirsiniz! Sahadaki bütün detaylara erişmek istediğinizi ve tüm süreci takip etmenin daha kolay hale gelmesini istiyorsunuz. İşte, tam da bu yüzden sahip olmanız gereken uygulama:

   %100 logo uyumlu

   Yeni Nesil Mobil Saha Satış
   Otomasyonu: Sales Plus

   Saha Satış Otomasyonu Sales Plus
   Değer Kattıklarımız

   Başarılarımız ve Çözümlerimiz

   Ne Dediler

   Cem Göçtü - KISIK BALIK

   Sales Plus kullanım kolaylığı ve yöneticilere sağladığı analiz imkanlarıyla, günlük operasyonumuzun vazgeçilmezi haline geldi. Bu uygulama sayesinde satış ekibimizin sahadaki verimliliğinde ciddi artışlar oldu.

   Cem GöçtüKISIK BALIK
   Hakan Doğantekin - DOĞAN OPTİK

   SALES PLUS" saha satış uygulamaları arasındaki gördüğüm en kolay uygulamaların başında geliyor ERP ürünü ile entegrasyonu son derce başarılı.

   Hakan DoğantekinDOĞAN OPTİK
   S.ZEKİ ÇOBAN - ÇOBANPINAR KAYNAK SULARI

   Satış operasyonlarımızın bir çoğunu Sales Plus ile mobile taşındık.Gelişme açık, çok başarılı bir ürün.

   S.ZEKİ ÇOBANÇOBANPINAR KAYNAK SULARI
   ALPER TAŞAR - MELODİ ÇİKOLATA

   Sales Plus ile sipariş süreçlerimizi mobilize ettik. Bu uygulama sahadaki satış personellerinin ve yöneticilerinin en büyük yardımcıları haline geldi. Son derece başarılı bir mobil uygulama...

   ALPER TAŞARMELODİ ÇİKOLATA