• Demo Talebi
 • Saha Satış Sistemi Sales Plus Uygulamasının Offline Kullanım Özelliği

  saha satış sistemi sales plus uygulamasının offline kullanım özelliği

  Saha Satış Sistemini Offline Kullanabilme Özelliği

  Sales Plus, satış süreçlerini farklı noktalardan ve kanallardan yürüten firmalara yönelik hazırlanan, iş ortakları, saha satış ekibi ve merkezi arasındaki bağlantıyı tek elde toplamayı sağlayan bir saha satış sistemidir. Saha satışı konusunda hem saha satış ekibine hem de merkezdeki yöneticilere büyük kolaylık sağlayan Sales Plus ile firmanız neler kazanır? En büyük faydalarından bir tanesinin offline olarak kullanılması olan bu saha satış sisteminin başlıca faydalarını sizler için derledik:

  • Müşteri analizi sayesinde müşterilerinizle daha etkin bir planlama gerçekleştirebilir ve bu doğrultuda satışlarınızı yükseltebilirsiniz.
  • Birlikte çalıştığınız firmalar ile ilgili detaylara anında ulaşabilir ve bu doğrultuda daha etkin planlamalar yapabilirsiniz.
  • Hatırlatıcı özelliğini kullanarak müşteri ile ilgili yapılması gerekenleri hafızaya ekleyebilir, işlerinizi daha planlı bir şekilde ilerletebilirsiniz.
  • Sanal pos özelliği ile kolay bir şekilde tahsilat işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Detaylı raporlama sistemi ile verinin gücünden faydalanabilirsiniz.
  • Merkezden diğer unsurlar ile online mesajlaşma üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
  • Konum bilgisi sayesinde saha satış ekibinizin anlık lokasyonunun takibini sağlayabilirsiniz.
  • Sektöründeki diğer saha satış sistemleri arasında tek %100 logo uyumlu olma özelliği ile ön plana çıkan Sales Plus’ın bu özelliği sayesinde finansal işlerinizi de programlı bir şekilde ilerletebilirsiniz.

  Yukarıda saydığımız faydaları ve özellikleri ile kullanıcısına her açıdan büyük verim kazandıran Sales Plus saha satış sistemi, bu yazıda ön plana aldığımız özelliği ise offline olarak kullanılabilmesidir. Sales Plus’ın offline kullanım özelliği sayesinde internet bağlantısı olmaması ya da bağlantıda sorun yaşanması gibi aksaklıklardan meydana gelebilecek iş kayıplarını rahatlıkla telafi edebilirsiniz. Bu özellik Sales Plus saha satış sisteminin en kritik özellikleri arasında yer almaktadır. Nitekim satış süreçlerini farklı kanallardan yürüten firmalar için en büyük problemlerden bir tanesi saha satış ekibi, merkez ve müşteriler arasındaki iletişimde ve işlemlerde yaşanan aksaklıklardır. Bu aksaklıkları gidermek ve saha satış sürecini daha akıcı bir hale getirmek adına yukarıda maddelendirdiğimiz özellikler ve daha fazlası kullanılabiliyor. Ancak internet bağlantısı konusunda problem yaşanması tüm bu akıcılaştırılan süreci aksatabilmektedir. Sales Plus’ın offline çalışma özelliği bu noktada devreye girmektedir. Örneğin, saat 15:00’da yapılacak olan müşteri görüşmesinde oluşturulacak sipariş kayıtlarını offline hazırlayıp daha sonrasında internet bağlantısı olduğu zaman sistemi senkronize edebilirsiniz. Böylelikle müşteri görüşmesinde yapılan tüm çalışmalar yine SALES PLUS ile kayıt altına alınmış olacak.

  İnternet bağlantısı olmadığında Sales Plus’ın offline kullanılma özelliğini kullanarak yapılması gereken tüm işlemleri yapabilirsiniz. İnternet bağlantısı olmayan süre içerisinde yapılan tüm işlemler bağlantı geri gelir gelmez sisteme eklenmektedir.

  Siz de Sales Plus’ın sunduğu özelliklerden faydalanmak ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız 0850 420 82 82 no’lı hattan bizleri arayabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir