• Demo Talebi
 • Saha Satış Pazarlamasında Detaylı Raporlamalar Hayat Kurtarır

  saha satış pazarlamasında detaylı raporlamalar hayat kurtarır

  Saha satış pazarlamasında satış temsilcilerinin yönetimini gerçekleştirmek için uzun bir zaman ayırmalı ve bu karmaşık süreci en iyi şekilde ilerletmeliyiz. Müşteriler, ürünler, ofis çalışanları, saha çalışanları derken tüm bu işlemler bir anda karışabilir. Yeni nesil saha satış yazılımları bu karmaşık ilerleyen iş süreçlerini bir düzen içinde yürüterek oluşabilecek aksaklıkları en aza indirgemektedir. Satış personellerinin sahada yapılan çalışmaları saha satış programıüzerinden merkeze rapor etmesi gelişmelerin anlık olarak takip edilmesine olanak tanır. Sahadan alınan detaylı raporlamalar ile merkezden yönetim daha düzenli bir hale gelir.
  saha satış pazarlamasında detaylı raporlamalar

  İçindekiler

  Detaylı Raporlama

  Sektör fark etmeksizin saha satışının sadece siparişten ibaret olmadığını bilmeliyiz. Çünkü satış işleminden sonra sipariş süreçlerinin detaylı bir şekilde incelenmesi ve geliştirilmesi gerekmektedir. Saha satış programlarının bize sağlamış olduğu detaylı raporlama özelliği ile satış temsilcilerinin sahada yapmış olduğu tüm çalışmaları merkeze taşıyabilirsiniz. Sales Plus logo saha satış otomasyonunun gelişmiş raporlama özellikleri ile iş süreçlerini analiz edebilirsiniz. Genel raporlar, finansal raporlar, satış raporları, sipariş raporları, stok raporları ve ziyaret raporları ile firmanızın tüm çalışma birimlerinden haberdar olabilirsiniz.

   

  Sales Plus, saha satış otomasyonuilegenel aktivite raporları ile tüm satış temsilcilerinin çalışma raporlarını bir arada inceleyebilirsiniz. Sipariş raporlarından firmaları ve net sipariş tutarlarını grafik üzerinden veya tablo üzerinden görseller ile zenginleşmiş bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Finansal raporlar içerisinde yer alan borç alacak durumu, müşteri risk durumu, borç yaşlandırma raporu ile müşteri ödemelerini kontrol edebilir ve muhasebe ile etkileşimli olarak çalışabilirsiniz.

  Logo saha satış programınız üzerinden stok raporlarına erişebilirsiniz. Stok durumu azalmış ürünleri tespit edebilir veya stok da fazla olarak bulunan ürünlere kampanyalar uygulayabilirsiniz. Satış raporlarında görülen yükselişleri veya düşüşleri kontrol ederek düşüş olduğu zaman anında müdahale edecek stratejiler yürütebilirsiniz. Borç yaşlandırma raporlarından geçmiş ödemelerinin kontrollerini yapabilir. Gruplama, yaşlandırma yönü ve yaşlandırma aralığı filtreleme seçenekleriyle nokta atışı tespitler yapabilirsiniz. Müşteri ziyaret raporları sayesinde saha satış temsilcilerinin hangi müşteriye ne zaman gittiğini, hangi çalışmaları yürüttüğünü inceleyerek ziyaret planlamalarını daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

  İş süreçlerinde satış programlarının bize sağlamış olduğu özellikler ile iş yükünüzü hafifletebilirsiniz. Sales Plus, Logo uyumlu mobil saha satış otomasyonunun size sunmuş olduğu detaylı raporlama özelliği ile saha satışında gerçekleşen işlemleri tek bir noktadan inceleyebilirsiniz. Grafikler ve tablolar ile desteklenmiş raporlar okunabilirliği arttıracaktır. Hayat kurtaran detaylı raporlama özelliğine sahip saha satış programınızı denemek için 0850 420 82 82 numaradan veya info@salesplus.com.tradresinden demo talebinde bulunabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir