• Demo Talebi
 • Plasiyer Takip Programı Özelliği ile Saha Satış Ekibini Kontrol Edin!

  plasiyer takip programı özelliği

  Saha satışı yapan ve özellikle çok sayıda firmaya yönelik satış aktiviteleri gerçekleştiren şirketler için en önemli noktalardan bir tanesi de saha satış ekibinin anlık takibidir. Nitekim satış ağı geniş olduğundan hem zaman açısından tasarruf sağlamak hem de çalışma verimini arttırmak adına yapılan planlamalar önemlidir. Bir saha satış sistemi olan Sales Plus’ın sunduğu onlarca özellikten bir tanesinin önemi de bu noktada ortaya çıkmaktadır. Çok yönlü olarak kullanabileceğiniz bu saha satış sistemini plasiyer takip programı olarak da kullanabilirsiniz.

  Plasiyer Takip Programı Neden Önemlidir?

  Saha satış sistemi Sales Plus’ın kullanımınıza sunduğu birçok özellik arasında plasiyer takip programı özelliği de yer almaktadır. Peki bu özellik ile ne tür avantajlar elde edebilirsiniz? Sorunuzun cevabını maddeler halinde sıralayalım:

  • Sales Plus’ın bu özelliği sayesinde özellikle çok fazla müşteriye sahip olan firmalar merkez ile saha satış ekibi arasındaki iletişimi kuvvetlendirebilir. Bu bildirim, online mesajlaşma, duyuru gibi sunulan özelliklerle sağlanabilir. Bu özellikler sayesinde saha satış ekibiniz, ekibin diğer üyelerinin de hangi durumda olduğunu görebilir.
  • Saha satış ekibinin nerede olduğunun anlık takibi yapılabileceğinden genel plan dışında anlık stratejiler geliştirebilirsiniz. Acil olarak yapılması gereken bir iş olması durumunda en erken uygun olacak plasiyeri görebilir ve yeni görevi atayabilirsiniz. Böylelikle iş akıcılığı da artmış olur.
  • Plasiyer takip programı özelliği sayesinde plasiyerlerinizin performansını ölçümleyebilirsiniz. Saha satış ekibinizde yer alan çalışanlarınızın müşterileriniz arasında yer alan hangi firmada ne kadar vakit geçirdiğini ve geçirilen bu vakit doğrultusunda ne gibi ilerlemeler kaydedildiğini görebilirsiniz. Böylelikle saha satış ekibinizde yer alan çalışanların tek tek performanslarını ölçümleyip daha verimli çalışmalarına dair ne tür stratejiler geliştirebileceğinize karar verebilirsiniz.
  • Haftalık ve aylık planlama yapabileceksiniz. Böylelikle işlerinizi daha planlı ve programlı bir şekilde ilerletebilirsiniz.

  Ekip Performansınızı ve Satış Gücünüzü Arttırın

  Netice itibarıyla da plasiyer takip programı özelliği de olan Sales Plus sayesinde birey bazında artan performanslar saha satış ekibinin toplam verimini ve dolayısıyla da şirketinizin satışlarını daha iyi noktaya taşımanıza yardımcı olur.

  Sales Plus saha satış sistemi sayesinde plasiyerlerinizin müşterileriniz ile iletişimini yani performansını optimize etmeniz şirketinizin müşterileriniz nezdindeki imajı için de önem arz etmektedir. Nitekim beklenilen bir performans ile müşterilerinizin karşısına çıkan plasiyerleriniz bir bakıma şirketinizin sahadaki yüzüdür.

  Siz de Sales Plus saha satış sisteminin diğer özellikleri hakkında bilgi almak ve Sales Plus’tan faydalanmak için 0850 420 82 82 no’lı hattan iletişime geçebilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir