• Demo Talebi
 • Kuk Çiçekçilik Saha Satış Sürecini Sales Plus ile Yönetiyor

  kuk çiçekçilik saha satış sürecini sales plus ile yönetiyor
  Kuk Çiçekçilik, 1980’li yıllardan bu yana yapay çiçek, bitki ve ağaç başta olmak üzere, hediyelik eşya, metal, seramik ve cam vazo satışlarında hizmet veren bir şirket olarak, saha satışında Sales Plus’ı tercih etti. Saha satış süreçlerinde Sales Plus’ın desteğini arkasına alan Kuk Çiçekçilik, halihazırdaki başarılarını daha da güçlendirmeyi başardı. Peki bir saha satış sistemi olan Sales Plus, hangi özellikleriyle Kuk Çiçekçilik’in saha satış sürecine katkılarda bulundu? Bu haftaki blog yazımızda Kuk Çiçekçilik ve Sales Plus iş birliğini sağlayan nedenleri ele alacağız.

  Saha Satışında Kuk Çiçekçilik’in İhtiyaçları Nelerdi?

  Kuk Çiçekçilik, muhasebe programı ile birlikte kullanabileceği bir saha satış sistemine ihtiyaç duyuyordu. LOGO muhasebe programını kullandıkları dönem, alınan siparişlerin sisteme aktarılması için bir desteğe ihtiyaçları vardı. Önceki yıllarda, firma tarafından bu doğrultuda basit sistemler kullanılmaktaydı. Ancak teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte, söz konusu sistemler Kuk Çiçekçilik için yetersiz kalmaya başladı. Öte yandan siparişlerin alınmasında barkod sistemi kullanıldığından, bilgi kaybını önleyecek yeni bir sisteme ihtiyaç duyuyorlardı. Yeni nesil bir saha satış programı olan Sales Plus’ın Kuk Çiçekçilik tarafından kullanılmaya başlanması ile birlikte, şirket işlerini daha kolay bir şekilde halletmeye başladı.

  Saha Satış Sistemi Sales Plus’ın Kuk Çiçekçilik’e Kazandırdıkları

  Saha satış süreçlerinde yeni nesil bir saha satış sistemine ihtiyaç duyan Kuk Çiçekçilik, Sales Plus’ı tercih etmesi ile birlikte birçok fayda edinmeye başladı. Yazımızın bir önceki bölümünde, Kuk Çiçekçilik’in ihtiyaçlarını ele almıştık. Bu bölümde ise Sales Plus’ın şirkete sunduğu faydaları detaylı olarak ele alacağız.

  Sales Plus, özellikle sipariş alma ve satın alma süreçlerinde Kuk Çiçekçilik’in işlerini kolaylaştırmaya başladı. Kuk Çiçekçilik’in söz konusu ihtiyaçlarını gidermede, Sales Plus’ın özellikle %100 LOGO uyumlu bir saha satış sistemi olması büyük fayda gösterdi. Sales Plus’ın kullanılmaya başlanması ile birlikte, siparişlerini barkodlarla okutmaya başlayan Kuk Çiçekçilik, ekranda ürün resimlerini görüntülemeye başladı. Satış sürecinde bu hem Kuk Çiçekçilik hem de müşteri için büyük faydalar sağladı. Diğer yandan Sales Plus’ın anlık olarak doğru stok bilgisi sunabilmesi, satış sürecinde birçok faydayı beraberinde getirdi. Özellikle çok sayıda ürün için müşteri tarafından yapılan siparişlerde, Kuk Çiçekçilik’in anlık olarak stok durumunu görüntüleyebilmesi büyük fayda sağladı. Sales Plus’ın Kuk Çiçekçilik’e kazandırdığı avantajlardan bir diğeri de internetin olduğu her yerde kullanılabilir olmasıdır. Uzun kurulum gerektiren eski sistemlerden ziyade, Sales Plus sistemine ulaşmak oldukça kolay oldu. Üstelik tüm bu faydalara ek olarak, Kuk Çiçekçilik’in yeni ortaya çıkan farklı ihtiyaçlarına yönelik talepleri doğrultusunda, sistem bünyesinde yeni çözümler de geliştirildi.

  Kuk Çiçekçilik ile saha satış sistemi Sales Plus’ın yolculuğunu anlattığımız blog yazısının sonuna geldik. Saha satışında Kuk Çiçekçilik’in ihtiyaçları ile Sales Plus’ın bu ihtiyaçlara yönelik sunduğu avantajların ortaya nasıl çözümler çıkardığını özetlemeye çalıştık. Siz de saha satış operasyonları gerçekleştiren şirketinizin ihtiyaçlarına yönelik olarak Sales Plus’ın sunduğu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız, bizlerle 0850 420 82 82 numaralı hat üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir