fbpx

Güneşli Aşı Saha Satış Sürecini Sales Plus ile Yönetiyor

güneşli aşı satış sürecini salesplus ile yönetiyor

Güneşli Aşı Saha Satış Sürecini Sales Plus ile Yönetiyor

Mart 20, 2020

güneşli aşı satış sürecini salesplus ile yönetiyor

Güneşli Aşı 1997 yılından beri hayvan sağlığı konusunda faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin pek çok bölgesinde satış ağına sahip olan Güneşli Aşı, saha satışında yardımcısı olması için Sales Plus’ı tercih etti. Sales Plus’ın desteğini alarak ilerlemeye devam eden Güneşli Aşı, saha satış sürecini daha etkin yürütmeye başladı. Sales Plus ve Güneşli Aşı işbirliğinin altında yatan nedenleri size aktarmaya çalışacağız.

Saha Satışında Güneşli Aşı’ın İhtiyaçları Nelerdi?

Güneşli Aşı’nın satış ekibi oldukça kalabalık ve Türkiye’nin birçok alanında satışlarını sürdürüyor. Hal böyle olunca da operasyonel süreçlerin eksiksiz yürütülmesi ve raporların bir araya getirilmesi konusunda zorluk oluşabiliyordu.Yönetim ekibi de plasiyerler de bu konuda zorluk yaşıyordu. İlaç ve aşılarla alakalı konularda pek çok veriye sahip olmak gerekiyor. Saha satış ekibinin bu verilere kolay ulaşılabiliyor olması önemlidir. Saha satış otomasyonu olmadan bu verilere ulaşma konusu zor oluyordu. Tüm süreçler manuel olarak işliyordu. Stok takibi gibi birçok konunun online yürütülmesi Güneşli Aşı için önemlidir.

Saha Satış Sistemi Sales Plus’ın Güneşli Aşı’ya Kazandırdıkları

Operasyonel işlerin yürütülme süreci Sales Plus’la çok daha kolay hale gelmiştir. Stok yönetimi ve stokların anlık ulaşılabilir duruma gelmesi Güneşli Aşı’nın saha satış faaliyetlerini daha kolay hale getirmiştir.

Hayvan sağlığı konusunda seri takibi yani üretim takibi Güneşli Aşı için son derece önemliydi. Sales Plus ile bu takip süreçlerini kolayca yürütmeye başladılar. Sipariş aşamasının bütün süreçlerini yönetebiliyor olmaları da Güneşli Aşı’nın oldukça memnun olduğu özelliklerdendir. Böylece satış süreçleri karmaşık olmaktan çıkmıştır.

Güneşli Aşı ile satış otomasyonu Sales Plus’ın serüvenini anlattığımız blog yazımızın sonuna geldik. Saha satışında Güneşli Aşı’ın ihtiyaçlarının Sales Plus tarafından nasıl karşılandığınız sizlere aktarmaya çalıştık. Şirketinizin ihtiyaçlarına yönelik saha satış yönetimi uygulaması, Sales Plus’ın avantajları ile saha yönetimi yapmak isterseniz siz de 444 8 123 hatlı numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap