• Demo Talebi
 • Integra Asansör Saha Satış Sürecini Sales Plus’la Yönetiyor

  integra asansör saha satış sürecini sales plus ile yönetiyor

  Integra Asansör yurtdışı ve yurtiçi tedarikçilerden tedarik ettiği asansör aksanlarını, yurtiçinde asansör montajı yapan firmalara lojistik destek veren ve satış -satış sonrası hizmet veren bir pazarlama firmasıdır. Bu süreçlerde kendilerine yardımcı olacak saha satış otomasyonu olarak Sales Plus’ı tercih ettiler. Sales Plus ile günden güne büyümeye devam eden Integra Asansör’ün bu işbirliğini neden yaptığını size aktaracağız.

  Integra Asansör’ün İhtiyaçları Nelerdi?

  Integra Asansör daha önce saha satış otomasyonu kullanmıştı. Fakat Sales Plus’ın anlık olarak saha satışına entegre olması onlar için sevindirici oldu. Aktif bir saha yönetimine ihtiyaç vardı ve bu yapılamıyordu.

  Saha Satış Sistemi Sales Plus’ın Integra Asansör’e Kazandırdıkları

  Firma, ürün ve performans hakkındaki tüm bilgilerin saha satışında olan personelin yanında olması ve bilgilerin güncel olması, Integra Asansör’ün işini kolaylaştırdı. Böylece müşteri ziyaretinde plasiyer, kapının önünde dahi müşterinin Integra Asansör’le ilgili performansına bakarak müşteri ile ilgili bilgilerle kendini donatmış oluyor ve müşterinin karşısına hazır bir şekilde çıkıyor. Müşteri ile görüşürken ise ürünün stok durumunu, ürüne bağlı belge ve kalite gibi tamamlayıcıların müşteriye iletilmesi Integra Asansör için fayda sağladı. Görüşmede bir sipariş olacaksa görüşmenin yapıldığı esnada sipariş oluşturulması ve onay sürecinin firmaya aktarılması Integra Asansör’ün satış gücünü hızlandırdı.

  Sales Plus Yöneticiler için de kolaylık sağlayan bir uygulama oldu. Yönetici plasiyerlerin faaliyetlerini, ziyaretlerini, görüşmelerini ve tekliflerini anlık görebilme şansına sahip olduğu için süreçte aktif rol oynuyor. Bunun yanı sıra saha satış performansı ve plasiyer performansı kontrol edilebilir hale geldi.

  Borç ve tahsilat gibi süreçler Sales Plus ile daha kolay yönetilebilir oldu. Böylece yönetici anlık karar verme konusunda daha başarılı hale geldi.

  Integra Asansör ile saha satış uygulaması Sales Plus’ın işbirliğini anlattığımız blog yazımızın sonuna geldik. Saha satışında Integra Asansör’ün ihtiyaçlarının Sales Plus tarafından karşılanabildiğini size aktardık. Saha satış yönetimi uygulaması Sales Plus’ın avantajları ile saha satışında işinizi kolaylaştırabilir. Siz de 0850 420 82 82 hatlı numaradan bize ulaşabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir