• Demo Talebi
 • Demo Talebi Gönder

  Ücretsiz Deneyimleyin!

  Demo Talebi Gönder

  Sales Plus’ın Yapı Market Sektörüne Sektörüne Faydaları

  Sales Plus’ı Yapı Market Dekorasyon Sektöründe Bir Vitrin Gibi Kullanabilirsiniz!

  Sales Plus yapı marketler için bir vitrindir ve ürünlerin bütün özelliklerini depolar. İş yükünü hafifleterek ambar durumu ve risk yönetimi gibi zorlu süreçleri sizin için kolay hale getirir. Yöneticinin sahaya hakim olmasını sağlar ve plasiyerin takip edilebilir olmasını sağlar.

  Vitrin Özelliği

  Sales Plus sektörünüz için bir vitrindir. Ürünlerinizin fotoğrafı ve videoları yüksek çözünürlüklü halde kurumsal hafızada tutulur.

  Ürün Bilgileri

  Ürünlere ait bilgiler de sektörünüz için önemli. Bu yüzden Sales Plus hangi malzemenin hangi özelliği olduğunu kurumsal belleğinde tutar.

  Ambar Durumu

  Fiili stok, rezerve, gerçek stok, bekleyen üretim ve sipariş durumları hakkında bilgi almanız için tek bir işlem yapmanız yeterlidir.

  Offline Çalışma

  Sahadayken internet olmadan da çalışabilirsiniz ve bütün işlemleriniz kayıt altında tutulur.

  Yapı Market / Dekorasyon İçin
  Sorunsuz Stok Takibi

  Sales Plus yardımıyla ambar durumunu kolayca görüntüleyebilirsiniz. Yaptığınız satış sonrası sistemde anlık olarak stok düşüşü yaşanır ve böylece stok konusunda sorun yaşamazsınız. Ayrıca üretime ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin tespitini yapabilir ve bu doğrultuda üretim yapabilirsiniz. 

  Yapı Market / Dekorasyon Sektörü için
  Kolay Satış Aşaması

  Sahada ödeme linki ve sanal pos ile plasiyer kolayca ödeme alabilir. Bunun yanı sıra yanlarında barkod ve pos makinesi taşımalarına gerek kalmaz. Satış aşamasında ürün özelliklerini müşteriye aktarmakta herhangi bir sorun yaşamazlar. Aradıkları bütün bilgiler kurumsal bellekte güvence altındadır. Bunun yanı sıra kolay onay sistemi sayesinde müşterinin beklemesine gerek kalmadan satış işlemi gerçekleşir.

  Yapı Market / Dekorasyon için
  Anlık Plasiyer Yönetimi

  Anlık oluşan görevler için plasiyeri yönlendirebilirsiniz. Duyuru ve bildirim ile anlık bilgileri iletebilirsiniz. Bunun yanı sıra konum takip özelliği ve satış takip özelliği sayesinde plasiyerin emeği görünür hale gelir. 

  Sales Plus’ın Plasiyere Kazandırdıkları

  Sales Plus’ın Yöneticiye Kazandırdıkları

  Saha Satış Programı

  Saha satış programı firmanızın saha satış operasyonu konusunda daha etkin olmasını sağlayan bunu yaparken iş yükünü önemli ölçüde azaltan güvenli bir yazılımdır.

  Neden Sales Plus?

  Sales Plus %100 LOGO uyumlu mobil saha satış ve yönetim uygulamasıdır. Firmanızın saha satış operasyonlarını kolay ve verimli hale getiren güvenli bir uygulamadır. 

  Yakından Tanıyalım

  Müşteri ve risk yönetimi, çoklu firma desteği, satış yönetimi, ürün, stok ve sipariş yönetimi ve ekip yönetimi açısından sunduğu özelliklerle iş yükünü azaltır.   Mobil Saha Satış ve Ekip Yönetimi Otomasyonu Sales Plus ile Tanışın,
  Sahadaki Gücünüzü Keşfedin…