• Demo Talebi
 • Demo Talebi Gönder

  Ücretsiz Deneyimleyin!

  Demo Talebi Gönder

  Sales Plus'ın Tekstil Sektörüne Faydaları

  Sales Plus ile Model, Renk ve Beden Takibini Sizin İçin Zor Olmaktan Çıkıyor!

  Perakende ve toptan tekstil ürünleri satışında saha çalışanlarına büyük iş düşüyor. Saha satış elemanlarının onlarca ürünü akıllarında tutmasının zorluğu bir yana bütün bu ürünlerin özelliklerini, renk bilgilerini, beden bilgilerini ve daha pek çok şeyi karşı tarafa aktarmaları neredeyse imkansız. Tekstil firmaları için birçok bu tarz problem var. Bu yüzden manuel bir sistem plasiyerlerin omzundaki yükü almaya yetmeyecektir. Bir satış otomasyonu kullanmak plasiyerlerin işini kolaylaştıracaktır.

  Varyantlı Ürün Desteği

  Ana ürünün alt kırılımları olan ürünler yani alt ürünler için satış ve raporlama desteği sunan Sales Plus ile renk, beden ve model takibi kolaylaşır.

  Set / Asorti Bazlı Satışlara Uygun

  Set şeklinde ürün satışı kolaydır. Toptan satışları kolay hale getirir.

  Emanet Ürün Desteği

  Satışı önceden yapılmış ürünlere dair detayların takibi Sales Plus ile kolaylaşır.

  Ürün Sunumu

  Sales Plus bir vitrindir. Ürünlerinizin bütün özelliklerini yüksek kaliteli görsel ve videolarla müşterinize aktarmanıza aracı olur.

  Tekstil Sektöründe
  Sorunsuz Stok Takibi

  Pek çok alt kırılıma sahip tekstil ürünlerinin takibi oldukça zordur. Mobil saha satış sistemi Sales Plus varyantlı ürün desteği sunarak bunu kolay hale getirir.

  Tekstil Sektörü için
  Kolay Satış Aşaması

  Görsellik ve toptan satış tekstil sektörünün olmazsa olmazıdır. Mobil saha satış sistemi Sales plus bir vitrin görevi görerek ürünleri tanıtmayı kolaylaştırır ve toptan satış yapmanın basit yoludur.

  Tekstil Sektörü için
  Anlık Plasiyer Yönetimi

  Online mesajlaşma ve duyurularla saha üzerinde tam hakimiyet kurulabilir. Şirket içinde herkes birbirinden kolayca haberdar olur.

  Sales Plus’ın Plasiyere Kazandırdıkları

  Sales Plus’ın Yöneticiye Kazandırdıkları

  Saha Satış Programı

  Saha satış programı firmanızın saha satış operasyonu konusunda daha etkin olmasını sağlayan bunu yaparken iş yükünü önemli ölçüde azaltan güvenli bir yazılımdır.

  Neden Sales Plus?

  Sales Plus %100 LOGO uyumlu mobil saha satış ve yönetim uygulamasıdır. Firmanızın saha satış operasyonlarını kolay ve verimli hale getiren güvenli bir uygulamadır. 

  Yakından Tanıyalım

  Müşteri ve risk yönetimi, çoklu firma desteği, satış yönetimi, ürün, stok ve sipariş yönetimi ve ekip yönetimi açısından sunduğu özelliklerle iş yükünü azaltır.   Mobil Saha Satış ve Ekip Yönetimi Otomasyonu Sales Plus ile Tanışın,
  Sahadaki Gücünüzü Keşfedin…