• Demo Talebi
 • Demo Talebi Gönder

  Ücretsiz Deneyimleyin!

  Demo Talebi Gönder

  Sales Plus’ın Takı ve Aksesuar Sektörüne Faydaları

  Pek çok ürün çeşidi ve görselliğin önemli olduğu bir sektör olan saat ve sektöründe saha satışını görsel bir şova dönüştürmek Sales Plus’ın sektörel çözüm önerileri ile mümkündür!

  Ürün Sunumu

  Sales Plus’ı adeta bir vitrin gibi kullanarak, yüksek kaliteli görsel ve videolar ile ürünlerinizi müşteriye sunabilirsiniz.

  Varyantlı Ürün Desteği

  Ana ürün ve ana ürün alt kategorileri için satış ve raporlama desteği sunan Sales Plus; model takibini sizin için kolaylaştırır.

  Set Bazlı Satışlara Uygun

  Set şeklinde ürün satışını ve toptan satışları kolay hale getirir.

  Ürün Bilgileri

  Bileklik, kolye, altın ve gümüş gibi pek çok ürünün satışının gerçekleştirildiği mücevher ve takı sektöründe tüm bu ürünlerin müşteriye sunulması aşamasında Sales Plus en büyük yardımcınızdır.

  Takı ve Aksesuar Sektörü İçin
  Sorunsuz Stok Takibi

  Takı ve aksesuar sektöründe pek çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin takibini gerçekleştirmek oldukça zordur. Mobil saha satış programı Sales Plus varyantlı ürün desteği sağlayarak stok takibini kolaylaştırır. Bunun yanı sıra sanal pos ve kolay onay gibi işlemlerle satış anında gerçekleşir.

  Takı ve Aksesuar Sektörü
  İçin Kolay Satış Aşaması

  Logo destekli saha satış programı Sales Plus ile satış aşamasındaki yükünüz azalır. Ürünlerin sunumunda bir vitrin görevi gören Sales Plus sayesinde  ürünlerinizi kolayca sunabilir, ürüne ait bilgilere hemen erişerek müşteriye aktarabilir, müşterinize özel kampanyalar ve siparişler oluşturabilirsiniz. 

  Takı ve Aksesuar Sektörü
  İçin Anlık Plasiyer Yönetimi

  Sales plus saha satış programı online mesajlaşma özelliği sayesinde tüm ekiple irtibat halinde kalarak saha üzerinde kolayca hakimiyet kurabilirsiniz.

  Sales Plus’ın Plasiyere Kazandırdıkları

  Sales Plus’ın Yöneticiye Kazandırdıkları

  Saha Satış Programı

  Saha satış programı firmanızın saha satış operasyonu konusunda daha etkin olmasını sağlayan bunu yaparken iş yükünü önemli ölçüde azaltan güvenli bir yazılımdır.

  Neden Sales Plus?

  Sales Plus %100 LOGO uyumlu mobil saha satış ve yönetim uygulamasıdır. Firmanızın saha satış operasyonlarını kolay ve verimli hale getiren güvenli bir uygulamadır. 

  Yakından Tanıyalım

  Müşteri ve risk yönetimi, çoklu firma desteği, satış yönetimi, ürün, stok ve sipariş yönetimi ve ekip yönetimi açısından sunduğu özelliklerle iş yükünü azaltır.   Mobil Saha Satış ve Ekip Yönetimi Otomasyonu Sales Plus ile Tanışın,
  Sahadaki Gücünüzü Keşfedin…