• Demo Talebi
 • Demo Talebi Gönder

  Ücretsiz Deneyimleyin!

  Demo Talebi Gönder

  Sales Plus'ın Spor ve Outdoor Sektörüne Faydaları

  Ürünlerin Güncel Stok Durumunu ve Fiyat Bilgilerine Anında Ulaşarak Saha Satışında Hızlı Bir Şekilde İlerleyebilirsiniz.

  Spor ve Outdoor sektöründen farklı kategorilerde pek çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin her biri farklı özelliklere ve fiyatlara sahiptir. Plasiyer saha satışında tüm bu bilgileri müşteriye aktarmakta zorluk çekebilir. Sales Plus bu konuda büyük bir yardımcıdır

  Stok Durumu

  Birden fazla kategoriye sahip olan spor outdoor sektöründe ürün stok takibi yapmak oldukça zordur. Sales Plus stok takibini sizin için yapar. Böylece sahada bir aksaklık yaşamazsınız.

  Ürün Fiyat Bilgileri

  Birden çok ürün birden çok fiyat bilgisi anlamına gelmektedir. Bu noktada Sales Plus bütün ürünlerin fiyatlarını kurumsal hafızada depolar. Böylece saha satışında eksiksiz fiyat bilgisi sunumu yapmak mümkün hale gelir.

  Ürün Sunumu

  Ürünlerinizi bir vitrin edasıyla Sales Plus ile sunabilirsiniz. Ürünlerin yüksek kaliteli görsel ve videoları ile satışı kolaylaştırabilirsiniz.

  Ödeme Linki

  Tahsilat ödeme linki göndererek sahada tahsilatı daha hızlı yönetebilirsiniz.

  Spor Outdoor Sektörü İçin
  Çoklu Firma Desteği

  Spor outdoor sektöründe portföyünüzde bulunan bütün firmalara hızlıca ulaşmanıza  sağlayan Sales Plus sayesinde firmalara ait bilgilere hızlıca erişerek firmaları kategorize edebilirsiniz.

  Spor ve Outdoor için
  Kolay Satış Aşaması

  Fiyat bilgisi, ürün videoları ve fotoğrafları gibi birçok özellik sayesinde verimli ürün sunumu yapmak mümkündür. Bunun yanı sıra müşteri analizi gibi özellikler sayesinde yeni satış stratejileri geliştirmeniz mümkün

  Spor Outdoor için
  Anlık Plasiyer Yönetimi

  Online iletişim, görev atama ve bildirim gibi özellikler sayesinde plasiyerle her an iletişimde kalmak ve plasiyeri yönlendirmek çok kolay. Saha satışında aksaklık yaşamadan ekip iletişimi kurarak ekibinizin performansını arttırmak mümkün. Peki ya nasıl?

  Sales Plus’ın Plasiyere Kazandırdıkları

  Sales Plus’ın Yöneticiye Kazandırdıkları

  Saha Satış Programı

  Saha satış programı firmanızın saha satış operasyonu konusunda daha etkin olmasını sağlayan bunu yaparken iş yükünü önemli ölçüde azaltan güvenli bir yazılımdır.

  Neden Sales Plus?

  Sales Plus %100 LOGO uyumlu mobil saha satış ve yönetim uygulamasıdır. Firmanızın saha satış operasyonlarını kolay ve verimli hale getiren güvenli bir uygulamadır. 

  Yakından Tanıyalım

  Müşteri ve risk yönetimi, çoklu firma desteği, satış yönetimi, ürün, stok ve sipariş yönetimi ve ekip yönetimi açısından sunduğu özelliklerle iş yükünü azaltır.   Mobil Saha Satış ve Ekip Yönetimi Otomasyonu Sales Plus ile Tanışın,
  Sahadaki Gücünüzü Keşfedin…