• Demo Talebi
 • Sıcak Satış Nedir?

  Sıcak Satış Nedir?

  Sıcak satış, günümüzde yaygın olarak kullanılan satıcı ve alıcının birebir sahada görüşme sağladığı satış sistemidir. Sıcak satış sisteminde saha satış personeli yanında bulunan mobil cihaz veya online bir ortam üzerinden ürün sunumunu yaparak satış işlemlerini gerçekleştirmektedir. Saha satış personelinin anlık olarak ürün bilgilerine erişebilmesi ve güncel verileri müşterisi ile paylaşabilmesi satış sürecini verimli hale getirecektir. Sıcak satışta saha satış personelinin verimliliğini arttıracak yazılımlar ve sistemler geliştirilmektedir. Sektör veya ürün fark etmeksizin sıcak satış programlarını kullanarak hedef müşteri kitlenizi doğru ve hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

  Neden Sıcak Satış?

  Sıcak satış süreklilik arz eden bir sistem olduğu için müşteriniz ile irtibatınız kesilmez. Merkezin size belirlemiş olduğu plan doğrultusunda müşterilerle düzenli aralıklarla görüşme sağlanır. Sürekli ve düzenli olarak işleyen ziyaretler müşterilerinizi olumlu yönde etkileyecektir. İstikrarlı bir şekilde ilerleyen iş süreçleriniz müşteri potansiyelinizi arttıracak yeni müşteriler kazandıracaktır. Saygı çerçevesinde ilerleyen iş planları mutlu saha satış personelini beraberinde getirecek ve müşteri memnuniyetini arttıracaktır. Saha satış personelinin ve müşterilerin yönetimini gerçekleştirmenize imkan sağlayan sıcak satış programı ile karmaşık iş planlarında kaybolmayın.

  Sıcak Satış Programlarının Bizlere Sunduğu Avantajlar

  Sahadaki personel için satış esnasında verilere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmesi çok önemlidir. Müşteri ile birebir görüşme sağladığı için müşteri isteklerini o anda gerçekleştirmesi gereklidir. Şöyle açıklayayım; Müşteriniz bir X ürününüzü daha önce hiç kullanmamış ve sizden bir açıklama bekliyor. Saha satış personeli saha satış programı üzerinden seçili ürünü açarak detaylı bir sunumu saniyeler içerisinde oluşturabilirsiniz. Ürün fotoğrafları, ürün videoları ve ürün stok bilgisi gibi ürün özellikleri ile zenginleştirilmiş bir sunum her müşteriyi mutlu edecektir.

  Müşterini analizleri ile ödeme gücünü belirlediğiniz müşterilerinize uygun ödeme planları çıkarabilirsiniz. Saha satış otomasyonunuzda entegre edilmiş sanal pos desteğinden yararlanarak müşterilerinize bankaların sunduğu avantajları sunarak ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz. Sunmuş olduğunuz çoklu ödeme şekilleri ile müşterinizi başka kaynaklara yöneltmeden rakiplerinize fırsat vermemiş olursunuz.

  ile rakiplerinizden daha hızlı ve önce davranarak pazardan pay alma yarışında her zaman ön sıralarda yerinizi alın. Sizde rakiplerinizden bir adım önde olmak ve iş verimliliğinizi arttırmak için info@salesplus.com.tr mail adresi üzerinden veya 0850 420 82 82 telefon numarasından bizi arayabilirsiniz.

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir