• Demo Talebi
 • Demo Talebi Gönder

  Ücretsiz Deneyimleyin!

  Demo Talebi Gönder

  Sales Plus’ın Petshop Sektörüne Sektörüne Faydaları

  Ürünlerinizin Her Detayını Sales Plus ile Takip Edebilirsiniz.

  Pek çok farklı ürün kalemine sahip olan petshop sektöründe ürünlerin takibini sağlamak için Sales Plus önemlidir.

  Ürün Yönetimi

  Sales Plus’ta bütün kalemlere ait ürünlerinizi depolayabilir ve ürünler hakkındaki bütün bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

  Sanal Pos

  Sanal pos özelliği sayesinde kredi kartı ile tahsilat yapacağınız durumlarda pratik bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Pos cihazı taşımanıza gerek kalmaz.

  Tahsilat Takibi

  Tahsilatı geciken müşterileri tahsilat takibi özelliği ile görebilirsiniz. Böylece iş kaybı yaşamazsınız.

  İzlenebilirlik ve SKT Takibi

  Petshop sektöründe mama gibi bazı ürünlerin son kullanma tarihinin kontrol edilebilir olması büyük önem taşır. Sales Plus bu takip sürecini kolaylaştırır.

  Petshop Sektöründe Sorunsuz Stok Takibi

  Sales Plus’ın stok takibi özelliği sayesinde hem pek çok kalemde ürünün takibini yapabilir hem de bozulabilecek ürünlerin SKT tarihini izleyebilirsiniz. Böylece stok takibi aşamasında herhangi bir sorun yaşamazsınız.

  Petshop Sektörü için Kolay Satış Aşaması

  Ürün sunumu yapabileceğiniz bir otomasyon olan Sales Plus ile petshop sektöründeki ürünlerin özelliklerini varsa farklı modellerini müşteriye sunarak sunum aşamasında iyi bir izlenim oluşturabilirsiniz.

  Petshop Sektörü için Anlık Plasiyer Yönetimi

  Plasiyerin veri iletimi gibi konular için merkez ofise gitmesine gerek kalmaz. Plasiyer online duyuru ve mesajlaşma sayesinde sürekli iletişim halinde olur. Bunun yanı sıra plasiyer takip özelliği sayesinde plasiyerden her an haberdar olmak mümkündür.

  Sales Plus’ın Plasiyere Kazandırdıkları

  Sales Plus’ın Yöneticiye Kazandırdıkları

  Saha Satış Programı

  Saha satış programı firmanızın saha satış operasyonu konusunda daha etkin olmasını sağlayan bunu yaparken iş yükünü önemli ölçüde azaltan güvenli bir yazılımdır.

  Neden Sales Plus?

  Sales Plus %100 LOGO uyumlu mobil saha satış ve yönetim uygulamasıdır. Firmanızın saha satış operasyonlarını kolay ve verimli hale getiren güvenli bir uygulamadır. 

  Yakından Tanıyalım

  Müşteri ve risk yönetimi, çoklu firma desteği, satış yönetimi, ürün, stok ve sipariş yönetimi ve ekip yönetimi açısından sunduğu özelliklerle iş yükünü azaltır.   Mobil Saha Satış ve Ekip Yönetimi Otomasyonu Sales Plus ile Tanışın,
  Sahadaki Gücünüzü Keşfedin…