• Demo Talebi
 • Demo Talebi Gönder

  Ücretsiz Deneyimleyin!

  Demo Talebi Gönder

  Sales Plus'ın Oyun Oyuncak Sektörüne Faydaları

  Sahada Müşteri Memnuniyetini Arttırmak için Sales Plus’ı Deneyin! Pek çok ürün çeşidinin bulunduğu oyun oyuncak sektöründe ürünlerin özelliklerini müşteriye tam anlamı ile aktarabilmek saha satışı için büyük önem taşır. Ürün detaylarını incelemek de müşteriler için önemlidir.

  Ürün Yönetimi

  Pek çok ürün kalemi Sales Plus’da depolanabilir. Tek bir işlemle bütün ürünlere ulaşılabilir ve müşteriye ürün sunumu yapılabilir.

  Sanal Pos

  Kredi kartı ile gerçekleştirilecek tahsilatları Sales Plus’ın sanal pos özelliği ile pratik bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür.

  Tahsilat Takibi

  Müşteriye özel hesap ekstresi kontrolünün sağlanması Sales Plus ile kolaylaşır. Geciken tahsilatlar takip edilebilir.

  Hızlı Onay

  Saha satışı için yöneticiden kolay onay alınabilir. Böylece saha satışı için müşteriyi bekletmeden işlem yapabilirsiniz.

  Oyun Oyuncak Sektöründe Sorunsuz Stok Takibi

  Sales Plus’ın stok takibi sayesinde her model oyun ve oyuncağın stok takibi kolayca yapılabilir. Stoktan eksilen ürünlerin yerine böylece yenileri eklenebilir ve rezerve edilen ürünler kolayca görüntülenebilir.

  Oyun Oyuncak Sektörü için
  Kolay Satış Aşaması

  Ürün sunumu yapmak kolaylaşır. Oyun oyuncak sektöründe yer alan bütün ürünlerin özelliklerine erişmek mümkün hale gelir. Dinamik ürün katalogları sayesinde yüksek çözünürlüklü ürün fotoğrafları ve videoları sunuma dahil edilebilir.

  Oyun Oyuncak Sektörü için
  Anlık Plasiyer Yönetimi

  Plasiyerlerin merkez ofise gitmesine gerek kalmaz. Plasiyerlerin saha satışındaki hareketleri takip edilebilir. Anlık görev ataması gerçekleştirilebilir ve bütün plasiyerler anlık olarak bilgilendirilebilir.

  Sales Plus’ın Plasiyere Kazandırdıkları

  Sales Plus’ın Yöneticiye Kazandırdıkları

  Saha Satış Programı

  Saha satış programı firmanızın saha satış operasyonu konusunda daha etkin olmasını sağlayan bunu yaparken iş yükünü önemli ölçüde azaltan güvenli bir yazılımdır.

  Neden Sales Plus?

  Sales Plus %100 LOGO uyumlu mobil saha satış ve yönetim uygulamasıdır. Firmanızın saha satış operasyonlarını kolay ve verimli hale getiren güvenli bir uygulamadır. 

  Yakından Tanıyalım

  Müşteri ve risk yönetimi, çoklu firma desteği, satış yönetimi, ürün, stok ve sipariş yönetimi ve ekip yönetimi açısından sunduğu özelliklerle iş yükünü azaltır.   Mobil Saha Satış ve Ekip Yönetimi Otomasyonu Sales Plus ile Tanışın,
  Sahadaki Gücünüzü Keşfedin…