• Demo Talebi
 • Demo Talebi Gönder

  Ücretsiz Deneyimleyin!

  Demo Talebi Gönder

  Sales Plus’ın Optik Sektörüne Faydaları

  Sales Plus Sayesinde Tek Ekranda Gözlük Görselleri, Teknik Özellikler, Fiyatları ve Kalite Belgeleri ile Sorunsuz Sunum!

  Dinamik Ürün Kataloğu

  Gözlük görselleri, teknik özelliklerini, fiyatları ve kalite belgelerine tek ekrandan erişebilirsiniz. Bu verileri içeren dinamik ürün kataloğu oluşturabilirsiniz.

  Konum Bilgisi

  Konum bilgileri ile harita üzerinden işlem gösterimi sağlayabilirsiniz.

  Planlı Ziyaretler

  Gün ve saat aralığında planlanmış olan ziyareti sistemden görebilirsiniz. Ziyaret detayı ile ilgili özet bilgiye erişebilirsiniz.

  Görünür Hedefler

  Gün ve saat aralığında planlanmış olan ziyareti sistemden görebilirsiniz. Ziyaret detayı ile ilgili özet bilgiye erişebilirsiniz.

  Optik Sektöründe
  Sorunsuz Stok Takibi

  Ürünler farklı farklı şubelere dağılırken Sales Plus ile stok takibi yapmak hiç de zor değil! Ürünler anlık olarak sistemden düşer ve rezerve ürünleri görebilirsiniz.

  Optik Sektörü
  için Kolay Satış Aşaması

  Dinamik ürün katalogları ve yüksek kaliteli ürün görselleri ile satış kolay hale gelir.

  Optik Sektörü
  için Anlık Plasiyer Yönetimi

  Sales Plus üzerinden plasiyerin haritada ziyaret takibini yapabilir, planlanmış ziyaretleri inceleyebilir ve onlarla kolay iletişim kurabilirsiniz.

  Sales Plus’ın Plasiyere Kazandırdıkları

  Sales Plus’ın Yöneticiye Kazandırdıkları

  Saha Satış Programı

  Saha satış programı firmanızın saha satış operasyonu konusunda daha etkin olmasını sağlayan bunu yaparken iş yükünü önemli ölçüde azaltan güvenli bir yazılımdır.

  Neden Sales Plus?

  Sales Plus %100 LOGO uyumlu mobil saha satış ve yönetim uygulamasıdır. Firmanızın saha satış operasyonlarını kolay ve verimli hale getiren güvenli bir uygulamadır. 

  Yakından Tanıyalım

  Müşteri ve risk yönetimi, çoklu firma desteği, satış yönetimi, ürün, stok ve sipariş yönetimi ve ekip yönetimi açısından sunduğu özelliklerle iş yükünü azaltır.   Mobil Saha Satış ve Ekip Yönetimi Otomasyonu Sales Plus ile Tanışın,
  Sahadaki Gücünüzü Keşfedin…