• Demo Talebi
 • Demo Talebi Gönder

  Ücretsiz Deneyimleyin!

  Demo Talebi Gönder

  Sales Plus’ın Mobilya Sektörüne Sektörüne Faydaları

  Ürünlere Dair Bütün Bilgileri Tek Bir Panelden Görüntülemenin Kolaylığını Yaşayın! 

  Varyantlı Ürün Desteği

  Ürünlerin modelleri için Sales Plus’ta varyantlı ürün desteği bulunmaktadır. Böylece ürün seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz.

  Ürün Bilgileri

  Ürünlere dair bütün detaylar kurumsal hafızada depolanır. Böylece hangi ürün hangi malzemeden yapılmış, hangi renkleri var kolayca görebilirsiniz.

  Ambar Durumu

  Fiili stok, rezerve, gerçek stok, bekleyen üretim ve sipariş durumlarını inceleyerek saha sürecini etkin yönetebilirsiniz.

  Sanal Pos

  Pos cihazı taşımanıza gerek kalmadan sahada ödeme alabilirsiniz.

  Mobilya Sektörü İçin
  Sorunsuz Stok Takibi

  Sales Plus ile sorunsuz stok takibi yapabilirsiniz. Stoktan düşen ürünleri kolayca görebilir. Ürün için kolayca üretim planı hazırlayabilir ve sipariş durumlarını görüntüleyebilirsiniz. 

  Mobilya Sektörü için
  Kolay Satış Aşaması

  Kolay onay, sanal pos ve ödeme linki gibi özellikler sayesinde satış aşamasında zamandan kazanabilirsiniz. Ayrıca ürün görselleri ve ürün bilgilerini müşteriye kolayca sunarak satışta olumlu geri dönüş alabilirsiniz. 

  Mobilya Sektörü için
  Anlık Plasiyer Yönetimi

  Plasiyerin satış takibi, konum takibi ve görev takvimi Sales Plus’ta hazır haldedir. Böylece plasiyerin emeği görünür hale gelir. 

  Sales Plus’ın Plasiyere Kazandırdıkları

  Sales Plus’ın Yöneticiye Kazandırdıkları

  Saha Satış Programı

  Saha satış programı firmanızın saha satış operasyonu konusunda daha etkin olmasını sağlayan bunu yaparken iş yükünü önemli ölçüde azaltan güvenli bir yazılımdır.

  Neden Sales Plus?

  Sales Plus %100 LOGO uyumlu mobil saha satış ve yönetim uygulamasıdır. Firmanızın saha satış operasyonlarını kolay ve verimli hale getiren güvenli bir uygulamadır. 

  Yakından Tanıyalım

  Müşteri ve risk yönetimi, çoklu firma desteği, satış yönetimi, ürün, stok ve sipariş yönetimi ve ekip yönetimi açısından sunduğu özelliklerle iş yükünü azaltır.   Mobil Saha Satış ve Ekip Yönetimi Otomasyonu Sales Plus ile Tanışın,
  Sahadaki Gücünüzü Keşfedin…