• Demo Talebi
 • Demo Talebi Gönder

  Ücretsiz Deneyimleyin!

  Demo Talebi Gönder

  Sales Plus’ın Makine İmalat Sektörüne Sektörüne Faydaları

  Sales Plus ile Makinelerin Stoğu ve Tüm Bilgileri Elinizin Altında!

   Pek çok özelliğe sahip ürünleri ve opsiyonel özellik ekleme durumu ile makine imalat sektöründe Sales Plus hayat kurtarıcı bir saha otomasyonudur. Özel sipariş oluşturabildiğiniz, bütün ambar bilgilere erişebildiğiniz, ürünlerin özellikleri hakkında detaylı bilgi alabildiğiniz ve daha pek çok işlemi yapabildiğiniz Sales Plus’ı seçerek siz de sahadaki gücünüzü arttırabilirsiniz. 

  Müşteri Analizi

  Sipariş, tahsilat, bilgi formu, kampanya, not ve fotoğraf gibi pek çok veri sayesinde müşterilerinizin analizini yapabilirsiniz.

  Ürün Bilgileri

  Ürünlere ait bilgilere ulaşmanız mümkündür. Hangi makineye hangi opsiyonel özellik üretilir, hangi makine hangi özelliklere sahip hepsini tek ekrandan öğrenebilirsiniz.

  Ambar Durumu

  Fiili stok, rezerve, gerçek stok, bekleyen üretim ve sipariş durumları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Özel Sipariş Girişi

  Bu sektör için özel sipariş girişi önemlidir. Makinelere eklenen opsiyonel özellikler için özel sipariş girişi oluşturulur ve müşteriye özel kampanyalar yapılabilir.

  Makine İmalat Sektörü İçin
  Sorunsuz Stok Takibi

  Sales Plus yardımıyla ambar durumunu görüntülemeniz kolaydır. Anlık stok değişimleri, rezerve edilen ürünler ve daha pek çok bilgi sayesinde satışlarınızı ambar durumuna göre şekillendirebilirsiniz. 

  Makine İmalat Sektörü için
  Kolay Satış Aşaması

  Saha satışında kolay onay almak size daha kolay bir satış imkanı sunar. Bunun yanı sıra özel sipariş girişi ve müşteri analizi gibi özellikler sayesinde satış stratejilerinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca müşteri ziyareti planlayarak sorunsuz bir iş akışı oluşturabilir ve ürün özelliklerine kolayca erişerek saha satışında başarılı olabilirsiniz. 

  Makine İmalat Sektörü için
  Anlık Plasiyer Yönetimi

  Anlık görev oluşturma ve bildirim gibi özellikler sayesinde plasiyer ile her an iletişimde kalabilirsiniz. Plasiyerin konum bilgilerine erişerek sahadaki faaliyetlerini gözlemleyebilirsiniz. 

  Sales Plus’ın Plasiyere Kazandırdıkları

  Sales Plus’ın Yöneticiye Kazandırdıkları

  Saha Satış Programı

  Saha satış programı firmanızın saha satış operasyonu konusunda daha etkin olmasını sağlayan bunu yaparken iş yükünü önemli ölçüde azaltan güvenli bir yazılımdır.

  Neden Sales Plus?

  Sales Plus %100 LOGO uyumlu mobil saha satış ve yönetim uygulamasıdır. Firmanızın saha satış operasyonlarını kolay ve verimli hale getiren güvenli bir uygulamadır. 

  Yakından Tanıyalım

  Müşteri ve risk yönetimi, çoklu firma desteği, satış yönetimi, ürün, stok ve sipariş yönetimi ve ekip yönetimi açısından sunduğu özelliklerle iş yükünü azaltır.   Mobil Saha Satış ve Ekip Yönetimi Otomasyonu Sales Plus ile Tanışın,
  Sahadaki Gücünüzü Keşfedin…