• Demo Talebi
 • Sales Plus'ın Kozmetik Sektörüne Faydaları

  Sales Plus ile Ürünlerin İçerik ve Özelliklerini Müşteriye Sorunsuz Aktarın!

  Plasiyerlerin uzaktan yönetilmek durumunda olduğu sektörlerden biri olan kozmetik sektörü, uzaktan yönetimin nasıl yapılacağına dair sorunlar yaşayabiliyor. Çünkü manuel şekilde ürün stok durumunun kontrol edilmesi, ürünlerin özelliklerine ulaşılması ve tahsilat yapılması zorlayıcı olabiliyor. Özellikle de kozmetik sektöründe ürünlerin içeriğinin müşteriye aktarılması zor olabiliyor. Özellikle de kozmetik sektöründe, ürünlerin içerik ve özelliklerinin müşteriye doğru olarak aktarılması zor olabiliyor. Ürünün içeriğini bilmek müşteri açısından önem taşıyor ve  satış temsilcisi tarafından ürünün özellikleri doğru şekilde müşterisine aktarılmalıdır. Bu süreçlerde yaşanan aksaklıklar ise kozmetik firmalarının müşterilerinde olan prestijlerini sekteye uğratabiliyor. Bu yüzden saha satış ekibini mobil saha satış ekipmanları ile donatmak uzaktan saha yönetiminde atılabilecek en akıllı adımlardan biri.

   

  Uzaktan saha satış ekibi yönetiminde manuel olarak kontrol edilemeyen ve öngörülemeyen süreçleri mobil saha satış otomasyonu ile rahatlıkla kontrol etmek mümkün. Tek bir arayüz sayesinde kolayca plasiyerlerin durumunu kontrol edebilir ve anlık bildirimler alabilirsiniz.

  Saha Satış Ekibinin Kontrolü

  Saha satış ekibinin nerede ne kadar zaman geçirdiğini anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu iş verimliliği ve ziyaret performansları açısından son derece önemlidir. Gün içinde gezdiği rotaya bu şekilde hakim olabilir ve çalışmalarını raporlayabilirsiniz. Böylece plasiyerlerin mesai saatini uzaktan da olsa yönetebilirsiniz.

  Saha Ekibine Müşteri ve Görev Atama

  Plasiyerlerinizin görevlerini düzenleyebilir ya da onlara yeni görev atayabilirsiniz. Konumlarını anlık olarak gördüğünüz için bu programı yapmada herhangi bir sorun yaşamazsınız.

  Plasiyerler- Müşteri İlişkisi

  Plasiyerleriniz müşterilerinize ait konum bilgisi sayesinde onlara kolayca ulaşabilir. Ayrıca müşteriye ait çeşitli verilerin de depolandığı bu programlar sayesinde plasiyerleriniz satış alanında buna göre strateji belirleyerek verimliliğini arttırabilir.

  Kolay İletişim

  Ekibiniz nerede olursa olsun onlarla kolayca iletişime geçebilirsiniz. Aranızdaki iletişimin güçlenmesi ile birlikte sahada herhangi bir sorun yaşanmaz.

  Kozmetik Sektöründe
  Sorunsuz Stok Takibi

  Ürünler farklı şubelerde satışa sunulurken Sales Plus ile ürünlerin anlık olarak sistemden eksilmesini ve rezerve edilmesini takip edebilirsiniz.

  Kozmetik Sektörü için
  Kolay Satış Aşaması

  Kozmetik ürünlere ait bütün bilgilerin kurumsal hafızada yer almasıyla birlikte saha satışı kolay hale gelir.

  Kozmetik Sektörü için
  Anlık Plasiyer Yönetimi

  Sales Plus ile plasiyerleri harita üzerinden görüntüleyebilir ve anlık olarak görev atayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

  Sales Plus’ın Plasiyere Kazandırdıkları

  Sales Plus’ın Yöneticiye Kazandırdıkları

  Saha Satış Programı

  Saha satış programı firmanızın saha satış operasyonu konusunda daha etkin olmasını sağlayan bunu yaparken iş yükünü önemli ölçüde azaltan güvenli bir yazılımdır.

  Neden Sales Plus?

  Sales Plus %100 LOGO uyumlu mobil saha satış ve yönetim uygulamasıdır. Firmanızın saha satış operasyonlarını kolay ve verimli hale getiren güvenli bir uygulamadır. 

  Yakından Tanıyalım

  Müşteri ve risk yönetimi, çoklu firma desteği, satış yönetimi, ürün, stok ve sipariş yönetimi ve ekip yönetimi açısından sunduğu özelliklerle iş yükünü azaltır.   Mobil Saha Satış ve Ekip Yönetimi Otomasyonu Sales Plus ile Tanışın,
  Sahadaki Gücünüzü Keşfedin…