• Demo Talebi
 • Demo Talebi Gönder

  Ücretsiz Deneyimleyin!

  Demo Talebi Gönder

  Sales Plus'ın İlaç Sektörüne Faydaları

  Sales Plus ile Ürünlerin İçeriklerini ve Teknik Verilerini Akılda Tutmak Kolay!

  İlaç firmalarında çalışan plasiyerler gününün büyük bir kısmını sahada geçirmektedir. Uzun süre görüşme yapacağı müşterileri bekleme gibi durumlar yaşamaları son derece olağandır. Bu yüzden ilaç sektöründe faaliyet gösteren firma yöneticileri saha satış yönetimi yaparken bazı zorluklar yaşamaktadır. İlaç firmalarında sahada görev yapan plasiyerlerin yönetimi oldukça zordur. İlaç sektöründeki firmaların portföylerinde birbirinden farklı pek çok ürün yer almaktadır. Bir satış temsilcisi için, pazarladığı ürünlerin içeriklerini ve teknik verilerini akılda tutmak oldukça zordur. İlaç firmaları saha yönetimini manuel değil, saha satış otomasyonu ile daha organize ve sistemli şekilde yönetilmelidir. Saha satış sistemleri, saha yönetimini gerçekleştirmenin kolay yoludur.

  Müşteri ile Görüşmelerin Anlık Takibi

  Saha satış uygulaması sayesinde yönetici, plasiyeri anlık olarak takip edebilir ve süreci kolayca yürütebilir.

  İlaç Özelliklerinin Kaydı

  İlaçların içeriğinin saha satış uygulamasında yer alması plasiyerin omuzlarındaki yükün hafiflemesini sağlar. Müşteri ile görüşmede sisteme kayıtlı olan her türlü belge ve bilgileri net bir şekilde müşteriye aktarabilirler. Ayrıca ürünün sunum ve teknik videolarını da müşteri ile paylaşabilirler. Ürünün stok durumunu sistemden kontrol etmelerinin getirdiği avantajla müşteriye net bilgi verebilirler.

  Müşteriye Ait Detayların Kaydı

  Müşterinin bilgilerine saha satış otomasyonu üzerinden ulaşmak plasiyerin stratejisini geliştirmesini sağlar. Plasiyer sahada görüştüğü müşterinin detaylarına ulaşabildiği için ona satacağı ilaç konusunda yeni bir strateji belirlemiş olur.

  Merkez Ofise Gitmeye Gerek Kalmadan Veri İletimi

  Günün büyük bir kısmını sahada geçiren plasiyerler verileri yani saha satışında satılan ürünleri, tahsilat ve ciro gibi durumları merkez ofise gitmeden yöneticiye iletebilirler. Böylece zamandan tasarruf sağlanmış olur. Mobil saha satış sistemi kullanıcıları; anlık “Mesajlaşma” ve “Görev Takibi” gibi iletişim süreçlerini de sistemden takip edebilir. Böylece iletişim ve koordinasyon ayrıca güçlendirilir, verimi artırır.

  İlaç Sektöründe Sorunsuz Stok Takibi

  Son kullanma tarihi ve ilaçlara ait detayları mobil saha satış sistemi Sales Plus ile takip edebilmek mümkün olduğu için stok takibi sorunsuzdur.

  İlaç Sektörü için
  Kolay Satış Aşaması

  Mobil saha satış sistemi Sales Plus ile firma portföyüne sahip olduğunuz ve özel sipariş girişi yapabildiğiniz için satış sorunsuzdur.

  İlaç Sektörü için
  Anlık Plasiyer Yönetimi

  Plasiyerler ilaç sektöründe her zaman belirlenen saatte istenen müşteri ile ziyaret gerçekleştiremeyebilir. Sales Plus sayesinde yaşanan aksaklıklar anlık olarak takip edilir.

  Sales Plus’ın Plasiyere Kazandırdıkları

  Sales Plus’ın Yöneticiye Kazandırdıkları

  Saha Satış Programı

  Saha satış programı firmanızın saha satış operasyonu konusunda daha etkin olmasını sağlayan bunu yaparken iş yükünü önemli ölçüde azaltan güvenli bir yazılımdır.

  Neden Sales Plus?

  Sales Plus %100 LOGO uyumlu mobil saha satış ve yönetim uygulamasıdır. Firmanızın saha satış operasyonlarını kolay ve verimli hale getiren güvenli bir uygulamadır. 

  Yakından Tanıyalım

  Müşteri ve risk yönetimi, çoklu firma desteği, satış yönetimi, ürün, stok ve sipariş yönetimi ve ekip yönetimi açısından sunduğu özelliklerle iş yükünü azaltır.   Mobil Saha Satış ve Ekip Yönetimi Otomasyonu Sales Plus ile Tanışın,
  Sahadaki Gücünüzü Keşfedin…