• Demo Talebi
 • Demo Talebi Gönder

  Ücretsiz Deneyimleyin!

  Demo Talebi Gönder

  Sales Plus’ın İhracat / Dış Ticaret Sektörüne Sektörüne Faydaları

  Ürünlerin Ağırlığı ve Cinsi Gibi Bütün Özellikleri Barındıran Proforma Çıktısı ile Sales Plus Sahayı Kontrol Edilebilir Hale Getiriyor!

  Sales Plus ihracat ve dış ticaret sektörüne özel çözümler sunan bir saha satış otomasyonudur. Sales Plus ile detaylı bilgiler içeren proforma çıktısı alabilir ve stok takibi gibi pek çok adımı kolayca takip ederek sahadaki hakimiyetinizi artırabilirsiniz.

  Ürün Görsel Destekli Çıktılar

  Sipariş üzerinden ürün görsellerini ve ağırlık, ölçüler vb. gibi ürün detay bilgilerini içeren proforma çıktısını alabilirsiniz.

  Offline Kontrol

  Sahada konumunuzdan dolayı internetiniz olmasa bile iş kaybı yaşamadan işinize devam edebilirsiniz.

  Risk Yönetimi

  Sales Plus ile kritik müşterilerinizin analizini yapabilirsiniz. Böylece gelişmiş risk analizleri ile sahada verimliliğinizi artırırsınız.

  Konum Bilgisi

  Konum bilgileri ile harita üzerinden müşterinin bulunduğu yerin gösterimini sağlayabilir ve yanına hızlıca ulaşabilirsiniz.

  İhracat / Dış Ticaret Sektörü İçin
  Sorunsuz Stok Takibi

  Saha satış otomasyonu Sales Plus stok takibini kolay hale getirir. İhracat ve dış ticaret sektöründe sorunsuz stok takibi yapmak oldukça önemlidir. Ürünlerin varyantlarından set satışlara kadar her şeyi sorunsuz olarak sisteme ekleyebilir ve satışla stoktan düşebilirsiniz. Stok kontrolü yaparak satışa devam edebilirsiniz. 

  İhracat / Dış Ticaret Sektörü için
  Kolay Satış Aşaması

  Sales Plus sanal pos gibi pek çok özellik sayesinde sahada özgürce  satış yapmayı mümkün kılar. Satışlara ve işlemlere yönetici tarafından kolay onay verilir ve zaman kaybı yaşanmaz. 

  İhracat / Dış Ticaret Sektörü için
  Anlık Plasiyer Yönetimi

  Konumlar gereği plasiyeri kontrol etmek oldukça zor olabiliyor. Saha satış otomasyonu Sales Plus bu sorunu ortadan kaldırarak plasiyerin satış ve konum gibi bütün etkinliklerine erişmenizi kolay hale getiriyor. 

  Sales Plus’ın Plasiyere Kazandırdıkları

  Sales Plus’ın Yöneticiye Kazandırdıkları

  Mobil Saha Satış ve Ekip Yönetimi Otomasyonu Sales Plus ile Tanışın,
  Sahadaki Gücünüzü Keşfedin…