• Demo Talebi
 • Demo Talebi Gönder

  Ücretsiz Deneyimleyin!

  Demo Talebi Gönder

  Sales Plus’ın Hizmet Sektörüne Sektörüne Faydaları

  Hizmet Sektörü İçin Veri Toplamanın Farkında Olan Sales Plus’ın Dinamik Formları ile Kendi Veri Tabanınızı Oluşturun!  Dinamik Formlar

  Mobil satış sistemi olan Sales Plus ile sahadan veri toplamak amaçlı kullanılan dinamik formlarla veri tabanı oluşturulabiliyor.

  Satış ve Basit CRM

  Nakit, çek/senet, kredi kartı tahsilat giriş imkanı ve ERP entegrasyonu ile Sales Plus saha içindeki yükünüzü hafifletir.

  Offline Çalışma

  Mobil satış sistemi Sales Plus sayesinde saha içinde internet olmadan bile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Anlık Personel Takibi

  Sales Plus’ın ziyaret takibi özelliği ile plasiyerinizin sahada nerede olduğunu tespit edebilir ve sahanın kontrolünü sağlayabilirsiniz.

  Hizmet Sektöründe
  Sorunsuz İletişim

  Mobil satış sistemi Sales Plus ile sahada bir an bile kopukluk yaşamadan iletişim kurabilirsiniz. Anlık bildirim ve duyurular ve offline çalışma özelliği ile iletişim kurmak sorun olmaktan çıkıyor. 

  Hizmet Sektörü için
  Kolay Satış Aşaması

  Mobil satış sistemi Sales Plus satış aşamasını pek çok özelliği ile kolaylaştırıyor. Dinamik formlar ve müşteri analizi gibi özelliklerle plasiyeri satışa hazırlıyor.  

  Hizmet Sektörü için
  Anlık Plasiyer Yönetimi

  Ziyaret takibi ve kolay onay gibi özellikler sayesinde Sales Plus sahada anlık plasiyer yönlendirmelerini sağlayabileceğiniz bir uygulamadır. 

  Sales Plus’ın Plasiyere Kazandırdıkları

  Sales Plus’ın Yöneticiye Kazandırdıkları

  Saha Satış Programı

  Saha satış programı firmanızın saha satış operasyonu konusunda daha etkin olmasını sağlayan bunu yaparken iş yükünü önemli ölçüde azaltan güvenli bir yazılımdır.

  Neden Sales Plus?

  Sales Plus %100 LOGO uyumlu mobil saha satış ve yönetim uygulamasıdır. Firmanızın saha satış operasyonlarını kolay ve verimli hale getiren güvenli bir uygulamadır. 

  Yakından Tanıyalım

  Müşteri ve risk yönetimi, çoklu firma desteği, satış yönetimi, ürün, stok ve sipariş yönetimi ve ekip yönetimi açısından sunduğu özelliklerle iş yükünü azaltır.   Mobil Saha Satış ve Ekip Yönetimi Otomasyonu Sales Plus ile Tanışın,
  Sahadaki Gücünüzü Keşfedin…