• Demo Talebi
 • Demo Talebi Gönder

  Ücretsiz Deneyimleyin!

  Demo Talebi Gönder

  Sales Plus’ın Hediyelik Eşya Sektörüne Sektörüne Faydaları

  Güncel Stok Durumu ve Güncel Fiyat Bilgileri ile Saha Satışında Emin Adımlarla İlerleyebilirsiniz.

  Hediyelik Eşya sektöründen farklı kalemlerde ürünler vardır. Bu ürünlerin her biri farklı özelliklere ve fiyatlara sahiptir. Plasiyer saha satışında tüm bu bilgileri müşteriye aktarmakta zorluk çekebilir. Sales Plus bu konuda büyük bir yardımcıdır.

  Stok Durumu

  Birden fazla kaleme sahip olan bu sektörde ürün stok takibi yapmak zordur. Sales Plus stok takibini sizin için yapar. Böylece sahada bir aksaklık yaşamazsınız.

  Ürün Fiyat Bilgileri

  Birden çok ürün birden çok fiyat bilgisi anlamına gelmektedir. Bu noktada Sales Plus bütün ürünlerin fiyatlarını kurumsal hafızada depolar. Böylece saha satışında eksiksiz fiyat bilgisi sunumu yapmak mümkün hale gelir.

  Müşteri Analizi

  Hediyelik eşya sektöründe müşterinin zevkleri önemlidir. Ayrıca geniş bir sektör olduğu için müşterinin satacağı ürünler sizin yelpazenizin küçük bir kısmı da olabilir. Bu yüzden hangi müşteriye hangi ürünü sunacağınızı bilmek oldukça önemlidir.

  Ödeme Linki

  Ödeme linki ile saha satışında kolay işlem yapabilirsiniz. Ödeme aşaması sizin için bir sorun olmaktan çıkar.

  Hediyelik Eşya Sektörü İçin
  Sorunsuz Stok Takibi

  Hediyelik eşya sektöründe stok takibini zorlaştıran bütün detayları takip etmeyi sağlayan Sales Plus sayesinde süreci kolaylaştırabilirsiniz. Rezerve ürün ve fiili stok gibi bütün bilgilere erişerek satışlarınızı bu doğrultuda planlayabilirsiniz. 

  Hediyelik Eşya için
  Kolay Satış Aşaması

  Fiyat bilgisi, ürün videoları ve fotoğrafları gibi birçok özellik sayesinde verimli ürün sunumu yapmak mümkündür. Bunun yanı sıra müşteri analizi gibi özellikler sayesinde yeni satış stratejileri geliştirmeniz mümkün.

  Hediyelik Eşya için
  Anlık Plasiyer Yönetimi

  Online iletişim, görev atama ve bildirim gibi özellikler sayesinde plasiyerle her an iletişimde kalmak ve plasiyeri yönlendirmek çok kolay. Saha satışında aksaklık yaşamadan ekip iletişimi kurarak zamandan kar edebilirsiniz. 

  Sales Plus’ın Plasiyere Kazandırdıkları

  Sales Plus’ın Yöneticiye Kazandırdıkları

  Saha Satış Programı

  Saha satış programı firmanızın saha satış operasyonu konusunda daha etkin olmasını sağlayan bunu yaparken iş yükünü önemli ölçüde azaltan güvenli bir yazılımdır.

  Neden Sales Plus?

  Sales Plus %100 LOGO uyumlu mobil saha satış ve yönetim uygulamasıdır. Firmanızın saha satış operasyonlarını kolay ve verimli hale getiren güvenli bir uygulamadır. 

  Yakından Tanıyalım

  Müşteri ve risk yönetimi, çoklu firma desteği, satış yönetimi, ürün, stok ve sipariş yönetimi ve ekip yönetimi açısından sunduğu özelliklerle iş yükünü azaltır.   Mobil Saha Satış ve Ekip Yönetimi Otomasyonu Sales Plus ile Tanışın,
  Sahadaki Gücünüzü Keşfedin…