• Demo Talebi
 • Demo Talebi Gönder

  Ücretsiz Deneyimleyin!

  Demo Talebi Gönder

  Sales Plus’ın Çiçekçilik Sektörüne Sektörüne Faydaları

  Sahada Müşteri Memnuniyetini Arttırmak için Sales Plus’ı Deneyin!

  Pek çok ürün çeşidinin bulunduğu çiçekçilik sektöründe ürünlerin özelliklerini müşteriye tam anlamı ile aktarabilmek saha satışı için büyük önem taşır. Ürün detaylarını incelemek de müşteriler için önemlidir.

  %100 LOGO Entegre

  Muhasebe programları ile uyum içinde olan Sales Plus sayesinde faturalandırma gibi bütün süreçler kolay hale gelir.

  Ürün Bilgileri

  Yapay çiçek, bitki ve ağaç gibi pek çok ürünün satışının gerçekleştirildiği çiçekçilik sektöründe tüm bu ürünlerin müşteriye sunulması aşamasında Sales Plus en büyük yardımcınızdır.

  Ambar Durumu

  Çiçeklerin stok durumunu ve rezerve olan çiçekleri görmek çoğu zaman zor olabilir. Sales Plus tek bir ekrandan düzenli stok takibi yapmanızı sağlar.

  Online Mesajlaşma

  Ekip içi iletişim özellikle kriz anlarında çok önemlidir. Sales Plus’ın online mesajlaşma özelliği ile ekip kolayca birbiri ile iletişime geçebilir ve saha satışında aksaklıklar yaşanmaz.

  Çiçekçilik Sektörü İçin Sorunsuz Stok Takibi

  Çiçekçilik sektöründe canlı çiçeklerin en güzel haliyle müşteriye ulaşması için stok takibi çok önemlidir. Stoklar zamanında yenilenmeli ve stokta sorunlu ürün bulunmamalıdır. Bu noktada Sales Plus ile stoklarınızı takip edebilir ve en doğru zamanda stoklarınızı yenileyebilirsiniz.

   

  Çiçekçilik Sektörü için Kolay Satış Aşaması

  Özel sipariş girişi ve sanal pos gibi özellikler sayesinde saha satışı kolay hale gelir. Ayrıca ürün bilgileri sunumu ile müşteriye ürün bilgisi sorunsuz aktarılır. Böylece müşteri memnuniyeti kazanmış olursunuz.

   

  Çiçekçilik Sektörü için Anlık Plasiyer Yönetimi

  Anlık görevler için plasiyere anlık görev atayabilirsiniz. Konum takibi yaparak istenilen bölgeye en yakın plasiyeri görev için yönlendirebilirsiniz. Ayrıca plasiyerin satışlarını ve diğer aktivitelerini görüntüleyerek işin yürüme şeklinde %100 hakim olabilirsiniz.

   

  Sales Plus’ın Plasiyere Kazandırdıkları

  Sales Plus’ın Yöneticiye Kazandırdıkları

  Saha Satış Programı

  Saha satış programı firmanızın saha satış operasyonu konusunda daha etkin olmasını sağlayan bunu yaparken iş yükünü önemli ölçüde azaltan güvenli bir yazılımdır.

  Neden Sales Plus?

  Sales Plus %100 LOGO uyumlu mobil saha satış ve yönetim uygulamasıdır. Firmanızın saha satış operasyonlarını kolay ve verimli hale getiren güvenli bir uygulamadır. 

  Yakından Tanıyalım

  Müşteri ve risk yönetimi, çoklu firma desteği, satış yönetimi, ürün, stok ve sipariş yönetimi ve ekip yönetimi açısından sunduğu özelliklerle iş yükünü azaltır.   Mobil Saha Satış ve Ekip Yönetimi Otomasyonu Sales Plus ile Tanışın,
  Sahadaki Gücünüzü Keşfedin…