• Demo Talebi
 • Demo Talebi Gönder

  Ücretsiz Deneyimleyin!

  Demo Talebi Gönder

  Sales Plus’ın Beyaz Eşya Sektörüne Sektörüne Faydaları

  Beyaz Eşya Sektörü İçin Sales Plus Geniş Satış Ağında Bile Ekip içi İletişimi Kolay Hale Getitir!

  Sales Plus beyaz eşya sektöründe yer alan bütün ürünlerin detaylı özelliklerini kurumsal hafızaya depolar. İş yükünüzü hafifletir ve satışlarınıza yardımcı olur. Ambar durumu, kolay onay, plasiyer takibi ve daha pek çok özellikle Sales Plus sahada hakimiyetinizin artmasını sağlayan bir mobil satış uygulamasıdır.

  Varyantlı Ürün Desteği

  Ürünlerin model takibini ve satışını yaparak sahadaki iş yükünüzü hafifletebilirsiniz.

  Ürün Bilgileri

  Ürünlere dair bütün bilgiler kurumsal hafızada depolanır. Beyaz eşyaların teknik verilerine dair bütün detaylar müşteriye aktarılabilir haldedir.

  Ambar Durumu

  Fiili stok, rezerve, gerçek stok, bekleyen üretim ve sipariş durumlarını sayısal verileriyle görüntüleyerek kolay satış yapabilirsiniz.

  Sanal Pos

  Pos cihazı taşıma derdiniz olmadan sahada kolay ödeme alabilirsiniz.

  Beyaz Eşya Sektörü İçin
  Sorunsuz Stok Takibi

  Sales Plus ile ambar durumunu görüntüleyebilir ve satış sonrası anlık stok güncellemesi sayesinde stok durumunda sorun yaşamazsın. Böylece olası aksilikler ortadan kalkar. 

  Beyaz Eşya Sektörü için
  Kolay Satış Aşaması

  İş yükünüzü Sales Plus ile hafifletebilirsiniz. Kolay onay, sanal pos, plasiyer siparişi ve ödeme linki gibi özellikler sayesinde hem müşteri memnuniyetini arttırır hem de kendi iş yükünüzü hafifletirsiniz. 

  Beyaz Eşya Sektörü için
  Anlık Plasiyer Yönetimi

  Plasiyerin emeği Sales Plus ile görünür hale gelir. Sahada ulaşılabilir hedefler ortaya çıkar. Plasiyerleri takip edebilir, onlara görev atayabilir ve iletişimi kolaylaştırabilirsiniz. 

  Sales Plus’ın Plasiyere Kazandırdıkları

  Sales Plus’ın Yöneticiye Kazandırdıkları

  Saha Satış Programı

  Saha satış programı firmanızın saha satış operasyonu konusunda daha etkin olmasını sağlayan bunu yaparken iş yükünü önemli ölçüde azaltan güvenli bir yazılımdır.

  Neden Sales Plus?

  Sales Plus %100 LOGO uyumlu mobil saha satış ve yönetim uygulamasıdır. Firmanızın saha satış operasyonlarını kolay ve verimli hale getiren güvenli bir uygulamadır. 

  Yakından Tanıyalım

  Müşteri ve risk yönetimi, çoklu firma desteği, satış yönetimi, ürün, stok ve sipariş yönetimi ve ekip yönetimi açısından sunduğu özelliklerle iş yükünü azaltır.   Mobil Saha Satış ve Ekip Yönetimi Otomasyonu Sales Plus ile Tanışın,
  Sahadaki Gücünüzü Keşfedin…