• Demo Talebi
 • Demo Talebi Gönder

  Ücretsiz Deneyimleyin!

  Demo Talebi Gönder

  Sales Plus'ın Ayakkabı Sektörüne Faydaları

  Sales Plus ile Model, Renk ve Beden Takibini Sizin İçin Zor Olmaktan Çıkıyor!

  Varyantlı Ürün Desteği

  Ana ürünün alt kırılımları olan ürünler yani alt ürünler için satış ve raporlama desteği sunan Sales Plus ile renk, beden ve model takibi kolaylaşır.

  Set / Asorti Bazlı Satışlara Uygun

  Ürünlerin set şeklindeki satışını gerçekleştirmeye uygun bir programdır. Böylece toptan satışlarda kolaylık sunar.

  Müşteri Analizi

  Sales Plus ile müşteriler hakkındaki bütün detaylara erişebilirsiniz. Sipariş detayları ve müşteri notları gibi bilgilere erişerek satış aşamasında yeni stratejiler geliştirebilirsiniz.

  Ürün Sunumu

  Ürünlerinizi bir vitrin edasıyla Sales Plus ile sunabilirsiniz. Ürünlerin yüksek kaliteli görsel ve videoları ile satışı kolaylaştırabilirsiniz.

  Ayakkabı Sektöründe
  Sorunsuz Stok Takibi

  Ayakkabı sektöründe pek çok model, modellerin renkleri ve bedenleri olduğu için stok takibi yapmak zahmetlidir. Mobil saha satış sistemi Sales Plus’ın varyantlı ürün desteği ile stok takibi kolaylaşır.

  Ayakkabı Sektörü için
  Kolay Satış Aşaması

  Ayakkabı sektöründe görsellik önemlidir. Mobil saha satış sistemi Sales Plus’ın benzersiz ürün sunumları ile müşterilere ürün görsel ve videolar ile aktarılarak satış aşaması kolay hale gelir. Bunun yanı sıra sanal pos ve kolay onay gibi işlemlerle satış anında gerçekleşir.

  Ayakkabı Sektörü için
  Anlık Plasiyer Yönetimi

  Tek bir ekrandan plasiyerin ziyaretlerinin takip edilmesi mobil saha satış sistemi Sales Plus ile mümkündür. Bunun yanı sıra plasiyerlere görev atayarak satışta verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

  Sales Plus’ın Plasiyere Kazandırdıkları

  Sales Plus’ın Yöneticiye Kazandırdıkları

  Saha Satış Programı

  Saha satış programı firmanızın saha satış operasyonu konusunda daha etkin olmasını sağlayan bunu yaparken iş yükünü önemli ölçüde azaltan güvenli bir yazılımdır.

  Neden Sales Plus?

  Sales Plus %100 LOGO uyumlu mobil saha satış ve yönetim uygulamasıdır. Firmanızın saha satış operasyonlarını kolay ve verimli hale getiren güvenli bir uygulamadır. 

  Yakından Tanıyalım

  Müşteri ve risk yönetimi, çoklu firma desteği, satış yönetimi, ürün, stok ve sipariş yönetimi ve ekip yönetimi açısından sunduğu özelliklerle iş yükünü azaltır.   Mobil Saha Satış ve Ekip Yönetimi Otomasyonu Sales Plus ile Tanışın,
  Sahadaki Gücünüzü Keşfedin…