Sales Plus Saha Satış Otomasyonu Ile Ürün Ve Stok Yönetimi Nasıl Yapılır?

draft

Sales Plus Saha Satış Otomasyonu Ile Ürün Ve Stok Yönetimi Nasıl Yapılır?

Ağustos 14, 2020

Stok ve ürün yönetimi yapmak kaynakları etkili şekilde planlamak ve zamandan tasarruf etmek için önemlidir. Bu haftaki blog yazımızda ürün ve stok yönetiminin nasıl yapıldığını ve Sales Plus’un bu konuda sunduğu avantajları sizlere anlatacağız.

Ürün ve Stok Yönetimi Nasıl Yapılır?

Ürün ve stok yönetimi yapmanın pek çok yolu vardır. Excel ya da kağıt kalem yardımıyla stok takibi yapılabilir. Muhasebe programları ve barkod sistemleri de ürün ve stok yönetimi yapabilirsiniz. Barkod sistemi ile sipariş durumlarında barkod makinası taşıma zorunluluğu bulunmaktadır. Stok takibi ve ürün fiyatlandırması gibi detayları daha kolay bir yolu olmalı ama ne?

Ürün ve Stok Yönetimi Sales Plus ile Nasıl Yapılır?

Ürün ve stok yönetiminin diğer uygulamalarla nasıl yapıldığını ve bu süreç manuel olarak yönetilirken yaşanan zorlukları sizlere anlattık. Yazımızın bu kısmında ise sizlerle Sales Plus ile bu sürecin nasıl yönetildiğini ve saha satış otomasyonunun bu yönetimde sunduğu kolaylıkları paylaşacağız.

Sales Plus Saha Satış Otomasyonu Ile Ürün Ve Stok Yönetimi Nasıl Yapılır?

Sales Plus ile anlık olarak stok takibi yapabilirsiniz. Ürün bilgileri sayfasından detaylı sorgulama yaptığınızda bu bilgiye erişebilirsiniz. Ambar durumu ile fiili stok, rezerve, gerçek stok, bekleyen üretim ve sipariş durumlarının sayısal olarak verilerine erişebilirsiniz. Bu da sipariş anında işinizi kolaylaştırır. Stok bilgisine göre yeni sipariş alabilir ya da müşteriyi olmayan stok durumuna bağlı olarak benzer başka ürüne yönlendirebilirsiniz. Sales Plus ayrıca plasiyerlerin talep ettiği siparişleri de görebileceğiniz bir alandır. Böylece üretim için yeni bir plan oluşturulabilir.

Blog yazımızda ürün ve stok yönetimine dair detayları aktardık. Siz de mobil saha satış otomasyonu Sales Plus ile ürün ve stok yönetiminde süreci kolaylaştırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir ya da demo talebi gönderebilirsiniz.

Yorum Yap