Saha Satış Programı Ile Müşteri Bilgileri Nasıl Aktarılır?

draft

Saha Satış Programı Ile Müşteri Bilgileri Nasıl Aktarılır?

Ağustos 14, 2020

Saha satışında müşteriye ait iletişim bilgilerinin plasiyere doğru ve eksiksiz aktarılması oldukça önemlidir. Titiz çalışma gerektiren bu konuda zorluk yaşıyorsanız bu hafta hazırladığımız blog yazısı tam da size göre! Müşteri iletişim bilgilerini plasiyerlerinize aktarırken zorluk yaşamamanın sırrını blog yazımızda bulabileceksiniz.

Manuel Olarak Müşteri Bilgileri Nasıl Aktarılır?

Manuel olarak müşteri iletişim bilgilerini aktarmak bazı sorunlara ve iş yüküne neden olabilir. Manuel sistemde müşteriye ait iletişim bilgileri, cep telefonu ya da karşılıklı görüşme gibi iletişim kanalları aracılığı ile plasiyere aktarılmaktadır. Bu süreç içinde hem zaman kaybı yaşanabilir hem de yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. Plasiyer yanlış bir adrese yönlenmiş olabilir. Elinde konum bilgisi olmayan plasiyer müşterinin bulunduğu konumu bulma konusunda zorluk yaşayabilir. Bu da zaman kaybına neden olabilir.

Müşteri Bilgileri Sales Plus ile Nasıl Aktarılır?

Sales Plus ile müşterilerinizin verilerini tek alandan görebilirsiniz. Müşterilerinize ait iletişim bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz. Sevkiyat adresi ve konum gibi bilgilerin kayıtlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Peki, bunlar size ne gibi kolaylıklar sunar? Bu kolaylıkları şu şekilde listelemek mümkün;

  • Anlık olarak tek bir panelden müşteri bilgilerine ulaşmak zaman kaybını ortadan kaldırır.
  • Müşterilere ait iletişim bilgileri plasiyerle paylaşılabilir.
  • Plasiyere konum bilgisi sunulduğunda yaşanılabilecek adres bulma zorlukları ortadan kalkar ve ulaşım sağlamak daha kolay hale gelir böylece plasiyer saha satışında zaman kazanmış olur.
  • Saha satışında müşterinin iletişim bilgilerinin plasiyere aktarımını kolaylaştırararak yanlış anlaşılmaların önüne geçilebilir.

Saha satışında size kolaylık sunarak zamandan kazanmanızı ve dolayısıyla kar elde etmenizi sağlayan Logo yazılım entegreli mobil saha satış otomasyonu Sales Plus ile tanışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap