Saha Satış Otomasyonu Ile Ekip Takibi Nasıl Yapılır?

draft

Saha Satış Otomasyonu Ile Ekip Takibi Nasıl Yapılır?

Ağustos 14, 2020

Saha çalışmasında plasiyerlerin takibini yapmak yönetici açısından son derece zor iş yüklerinden biridir. Ekibin her çalışanı sahada ayrı bölgedeyken bunu takip etme konusunda yönetici zorlanabilir. Bu haftaki blog yazımızda ekibin takibinin nasıl yapılacağını anlatacağız.

Ekip Takibi Nasıl Yapılır?

Plasiyer takibi ancak ve ancak plasiyerin verdiği bilgiler doğrultusunda yapılabilir. Bu da iletişimle mümkündür. Bu şekilde plasiyer takibi yaparken zaman kaybı ortaya çıkar. Anlık satış yapmak neredeyse imkansız hale gelir. Bunlara bağlı olarak da müşteri memnuniyeti düşer. Bunu kolayca yapmanın bir yolu sizce var mı?

Sales Plus ile Ekip Takibi Yapma

Satış ekibi takibinde plasiyerin konum bilgilerine ulaşabilirsiniz. Farklı lokasyonlarda saha çalışması yürüten ekibi merkezden yönetebilmek için Sales Plus ile konum takibi sağlanmaktadır. Konum bilgilerini tarih ve konum tipine göre filtreleyebilir ve böylece plasiyerlerin yerini görebilirsiniz. Yalnızca tek bir plasiyeri görüntülemek için ise o kişiyi seçebilirsiniz.

 

satış ekibi takibi
Burada en büyük avantajınız ise anlık satışlarda en yakın plasiyeri satışa yönlendirebilmeniz olacak. Böylece hem zamandan tasarruf edecek hem de müşteri memnuniyeti kazanacaksınız.

Merkezden yönetimde kontrol gücünü Arttıran Sales Plus ile siz de tanışın! Mobil satış sistemi ile ekip takibi yapmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap