Sales Plus’ın Çoklu Firma Desteği ve Basit CRM Özelliğiyle Firmanıza Kazandırdıkları

Sales Plus’ın Çoklu Firma Desteği ve Basit CRM Özelliğiyle Firmanıza Kazandırdıkları

Nisan 09, 2018

Saha satış yöneticileri ürün veya hizmet verdiği firmaları neden etkin bir şekilde yönetmelidir? Saha ekip yönetimini ve müşteri yönetimi kontrol altına alınmadığı zaman ortaya çıkacak ilk sorun süreçteki kopmalardan meydana gelen müşteri memnuniyetsizliğidir. Saha satışında sizlerin rakiplerden sıyrılmanızı sağlayacak ve potansiyel müşterilerinizin memnuniyetini arttırmak için çözümler üretmeniz gereklidir. Özellikle bayi ağının geniş olduğu firmaların tüm müşteri verilerini kontrol altına alması ciddi zaman ve maliyet kayıplarına yol açmaktadır. Saha ekip yöneticilerinin müşterilerini etkin bir şekilde kontrol altına alabilmesi için saha satış programı geliştirilmiştir. Saha satış süreçlerinin tamamını içine alan mobil saha satış programında tüm saha satışında tüm aşamalar kontrol edilebilir. Mobil saha satış programında gelişmiş özellikleri ve her sektöre uyumlu yapısıyla ön plana çıkan SALES PLUS,  çoklu firma desteği ve basit CRM özelliğiyle müşteri yönetiminde de sizlerin sahada yardımcısı olmaya devam ediyor.

Potansiyel müşterilerin etkin bir şekilde yönetilmesi
Merkezden yönetimi güçlendirmek ve nerede olursanız olun müşterilerinizi ve saha ekibinizi kontrol altına almak için iş süreçlerinizi SALES PLUS saha satış otomasyonuna taşıyabilirsiniz. X firması ile yapılan ziyaretleri, satışları, tahsilatları ve diğer işlemleri yönetici olarak ne kadar zamanda kontrol edebilirsiniz? Potansiyel müşterilerinizi arttırmak ve var olan müşterilerin memnuniyetini sağlamanız için mobil saha satış programı üzerinden tüm verileri dijital platform üzerinden kontrol edebilirsiniz. Tüm verilerin sanal dünyaya taşınması tüm birimlerin bilgiye ulaşabilir olmasını sağlayarak sahaya hakimiyeti arttırmaktadır.

Özellikle saha satışında bayi ağını sürekli olarak genişleten ve yönetimsel anlamda çoğu zaman büyük sıkıntılar ile karşılaşan kurumların, android saha satış otomasyonu kullanmaları ile kısa vadede önemli ölçüde zamandan tasarrufu, orta ve uzun vadede ise potansiyel müşteri sayılarında büyük ölçüde artış sağlamaktadır.

Uygulama özellikleri arasındaki “Planlı / Plansız Ziyaret”, “Görüşme”, “Fotoğraf”, “Not “, “Görevler”, “Dökümanlar” ve “Hatırlatıcı” vb. kayıt girişlerini kapsayan CRM özellikleri sayesinde, müşteri kartı özelinde kurumsal hafıza oluşmaktadır. Tüm yönetici ve saha personellerinin tek bir saha satış yazılımı kullanarak oluşturdukları bu kurumsal hafıza sayesinde, kolaylıkla müşteri ve ürün kontrollerini yapılabilir duruma gelecektir. Gerektiğinde önceki dönem verilerine veya çoklu firma özelliği ile farklı firma çalışma ortamlarına erişim kolaylıkla sağlanabilir, eski / arşiv bilgilere hızlıca ulaşılabilmektedir. Özetle SALES PLUS kullanarak müşteriye ait ulaşılmak istenen her türlü detay bilgiye erişim sağlanabilmektedir.

Satış sahanızdaki karmaşık iş süreçlerinizi kolaylaştırmak ve kolay yönetilebilir hale getirebilmek için geliştirilen saha satış yazılımıyla tüm firmalarınızı etkin bir şekilde yönetebilir ve müşteri verilerine dilediğiniz zaman, anlık olarak erişim sağlayabilirsiniz.

SALES PLUS Logo saha satış programıyla müşterilerinizin beklentilerini karşılayıp, mutlu müşteri portföyünüzü genişleterek sahada da kazanan siz olun!

Yorum Yap