Saha Satış Sürecinizi Mobile Taşıyın

Saha Satış Sürecinizi Mobile Taşıyın

Ocak 11, 2019

Saha satışı yapan bir şirketseniz ve işlerinizi daha planlı ve doğru bir şekilde ilerletmek istiyorsanız bir mobil saha satış otomasyonu olan Sales Plus ile tanışmakta geç kalmayın. Sales Plus olarak hazırladığımız bu haftaki blog yazımızda, şirketinizin için saha satış sürecini mobile taşımanın neden önemli olduğunu göstermeye gayret edeceğiz.

Gelişen Teknoloji İş Dünyasının Dinamiklerini de Dönüştürüyor

Günümüzde teknoloji bundan 50 yıl öncesine kıyasla çok daha hızlı gelişmektedir. Bunun sonucu olarak da her alanda olduğu gibi iş dünyasının dinamiklerinde de değişimler yaşanıyor. Değişime ve güncele bağlı kalmayan firmalar sektörlerinde geriliyorlar. Bu yüzden şirketiniz için her zaman yenilikleri takip etmeli ve bunları uygun stratejilerle şirketinize uyarlamalısınız.

Mobil Kullanım Hayatın Her Alanına Girdi

Akıllı telefonların yaşamlarımıza hızla girmesi ile birlikte birçok işlem mobil üzerinden yapılmaya başlandı. Hatta öyle ki mobil kullanımı birçok bölgede masaüstü bilgisayar kullanımını geçmeye başladı. Mobilin hayatımıza bu denli girmesi saha satış uygulamalarını da değiştirdi ve mobil saha satış programı kavramı ortaya çıktı. Peki mobil saha satış programını şirketiniz için neden kullanmalısınız? Mobil saha satış programının saha satışı yapan şirketlere getirileri nedir? Şimdi bu soruların cevaplarını sizler için maddeler halinde sıralayalım:

● Mobil saha satış otomasyonu olan Sales Plus’ı kullanmanız saha satış sürecinizdeki ve yönetiminizdeki etkinliğinizi arttırır.

● Saha satış programının mobile taşınması saha satış sürecini anlık bazda takip edebilmenize ve bu doğrultuda daha sağlıklı adımlar atmanıza yardımcı olur.

● Eski saha satış yöntemlerini bir kenara bırakmak ve mobil saha satış otomasyonu kullanmak şirketinizin merkez yönetimi ve saha satış ekibi arasındaki iletişimi kuvvetlendirir. Böylelikle ekip içi iletişim daha sağlıklı hale gelir ve muhtemel hataların önü kesilebilir.

● İşlerin daha planlı ve programlı ilerlemesine yardımcı olabilir. Böylelikle şirketinizin en yoğun dönemlerinde dahi zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olur.

● Mobil saha satış otomasyonu Sales Plus üzerinden plasiyerlerin gerçekleştirdiği işlemler anında merkezdeki yöneticiler tarafından görüntülenebilir.

● Satışı yapılan ürünün stok bilgileri anında güncellenir. Saha satış ekibinin diğer üyeleri aynı ürünü satın almak isteyen diğer müşteriler ile bu doğrultuda iletişime geçer.

● Sales Plus saha satışı yapan her sektöre uyumlu olacak şekilde geliştirilmiştir. Dolayısıyla bu programın saha satışı yapan şirketinizin yer aldığı sektöre uygun olup olmadığını düşünmenize gerek olmaz.

● Mobil saha satış programı üzerinden ziyaret planlamaları yapabilir ve bununla ilgili müşterilerle oluşabilecek iletişim aksaklıklarının önüne geçebilirsiniz.

Tüm bu sebeplerden ve daha fazlası için siz de saha satışı yapan şirketinizi mobile taşıyarak dijitalleşin ve saha satış yönetiminizi daha kolay hale getirin. Mobil saha satış programı ile ilgili daha fazla bilgi almak istemeniz halinde bizlere 444 8 123 hatlı numara üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap