Mobil Saha Satış Programı Her Sektöre Uygun Mudur?

Mobil Saha Satış Programı Her Sektöre Uygun Mudur?

Ocak 26, 2018

Neden saha satış programı kullanmalıyım? Saha satış süreçlerinde çalışma verimliliğini arttırmak için tasarlanmış olan saha satış programları planlama, kontrol gibi iş süreçlerine büyük katkılar sağlamaktadır. Plasiyerleri kontrol altına alan ve tüm işlemleri tek bir platform üzerinden yürütmenizi sağlayan saha satış programını sistemli bir çalışma ortamı sunmaktadır. Belirli periyotlarda gerçekleşen ziyaret operasyonlarını merkezden hızlı ve kolay bir şekilde yürütmenizi sağlayan saha satış programı saha satışını olumlu yönde etkilediğinden dolayı kullanılması işletmelerin avantajına olacaktır.
Saha satışında karşılaşılan problemler genellikle evrenseldir. Saha satışı yapılan her sektörde temsilci ile merkez arasındaki iletişimin zayıflığından yakınılmaktadır. Sahada işleyen süreçlerden merkezin ve diğer plasiyerlerin haberdar olmamasından dolayı iş süreçlerinde aksamalar meydana gelir ve müşteri mağduriyetine kadar giden sorunlar ortaya çıkar. Saha satışında oluşan bu sorunların giderilmesi için geliştirilen mobil saha satış programı düzenli ve sistemli çalışma ortamı sağlamaktadır. Saha satışında aktif olarak çalışan plasiyerlerin takip edilmesi ve çalışmalarının kontrol altına alınabilmesi için ortak bir platform sunan mobil saha satış programı tek bir sektör ile sınırlı değildir.
Saha satışı yapılan her sektörde standart işlevler olan satış ve tahsilat işlemlerinin yanı sıra geliştirilmiş özelliklerinde saha satış programında olması işletmeniz için artı bir avantaj sağlayacaktır. Sales Plus tarafından geliştirilmiş olan mobil saha satış programı standart özelliklerin yanı sıra ek olarak risk yönetimi, müşteri analizleri, offline çalışabilme özelliği, detaylı raporlar ve ürün sunumlar gibi ek özelliklere sahip olması ile daima gelişime açıktır. Mobil cihazlara kurulumu gerçekleştirilen saha satış programınız her an elinizin altında ve sahada bilginiz ile güç sizde olacaktır. Sahada gerekli olan tüm verilere hızlı bir şekilde ulaşmanızı ve satış süreçlerini ilerletmeniz için tasarlanmış olan Sales Plus saha satış programı esnek bir yapıya sahiptir. Her sektöre uyum sağlar ve 1 günde kurulumu gerçekleşmektedir. Kolay kullanımı sayesinde uzun süre eğitim almanıza gerek yoktur.
Sektör fark etmeksizin saha satış süreçlerinizde verim elde etmenizi sağlayacak ve satış oranlarınızı arttıracak Sales Plus saha satış otomasyonu hakkında detaylı bilgi almak için 444 8 123 telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap