fbpx

Yeni Nesil Saha Satış Otomasyonu

Sales Plus yeni nesil saha satış otomasyonu ile sahada bilginin gücünü kullanın! Saha satış süreçlerinde verimliliğinizi arttıracak ve iş yükünüzü hafifletecek saha satış programıyla gücünüze güç katın. Saha satışında yaşadığınız tüm aksaklıkları ve yönetimsel problemlerin önüne geçecek olan mobil saha uygulamasıyla saha çalışmalarına hakim olabilirsiniz. Merkezden yönetimi güçlendirecek ve saha süreçlerini kontrol altına alabileceğiniz saha satış yazılımıyla sizde çalışmalarınızdan daha fazla verim elde edebilirsiniz.

“Sales Plus zaman kazandırır, satışları arttırır.”

LOGO GO 3 ENTEGRASYONU İLE SAHA SATIŞINDA 3.BOYUTA MERHABA DEYİN

Header

%100 LOGO Uyumlu

Anında satış imkanı, hızlı sipariş oluşturma, çoklu firma desteği ile basit CRM yönetimi, Sales Plus saha satış programıyla tek bir kaynaktan istediğiniz yerden sahanın yönetimini sağlayabilirsiniz. Geniş ürün özellikleriyle tam donanımlı olarak hazırlanmış sahadaki en büyük yardımcınız Sales Plus saha satış yazılımıyla artık daha güçlüsünüz.

Saha Satış Programı

Sales Plus ile müşterinizi anlık analiz etme ve değerlendirme imkanı sayesinde riski minimuma indirin. Gelişmiş özellikler ile donatılan android saha satış programı saha süreçlerinde en büyük yardımcınız olacak. Risk yönetimiyle kritik müşterilerinizin sipariş ve görüşme verilerini inceleyerek gelişmiş risk analizleri yapabilirsiniz. Offline çalışma özelliğiyle android saha satış otomasyonunda hiçbir veri kaybı yaşamadan çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Plasiyerler arası iletişimi güçlendirmek ve bilgilendirme sağlamak amacıyla online mesajlaşma, hatırlatıcılar, bildirim ve duyuru özelliklerini kullanabilirsiniz. Anlık müşteri görüşmeleri söz konusu olduğu noktalarda konum bilgisinden yararlanabilirsiniz.

over-view

Müşteri Risk Analizi

over-view

Ziyaret Kayıtları ve Basit CRM Yönetimi

over-view

Sanal Pos Desteği

over-view

Görev Yönetimi ve Takibi

Öne Çıkan Özellikler

over-view

Müşteri Analizi

Potansiyel müşterilerinizi etkin bir şekilde yönetebilirsiniz

over-view

Risk Yönetimi

Kritik müşteri analizleri ve gelişmiş risk yönetimi

over-view

Offline Kontrol

Offline çalışma özelliği ile iş kayıplarınızı önleyebilirsiniz.

over-view

Çoklu Firma Desteği

Portföyünüzdeki firmalara ait bilgilere hızlıca erişebilir ve kategorize edebilirsiniz.

over-view

Satış ve Basit CRM

Nakit, çek/senet, kredi kartı tahsilat giriş imkanı ve ERP entegrasyonu

over-view

Konum Bilgisi

Konum bilgileri ile harita üzerinden işlem gösterimi sağlayabilirsiniz

over-view

Hatırlatıcılar

Müşteri bazlı hatırlatıcı not, anket ve fotoğraf arşivleri ile her şey hafızada.

over-view

Sanal Pos

Sanal pos ile pratik bir şekilde kredi kartı ile tahsilat gerçekleştirebilirsiniz.

over-view

Tahsilat Takibi

Müşteri bazlı özel analiz raporları ve hesap ekstresi kontrolü

over-view

Ziyaret Takibi

Anlık personel takibi ve ziyaret kayıtları ile basit CRM yönetimi

over-view

Online Mesajlaşma

İşlemler üzerinden kullanıcılar arası anlık mesajlaşma desteği

over-view

Bildirim ve Duyuru

İşlemlere ve ziyaretlere ait bildirim ve duyuru tanımlama özelliği

over-view

Ürün Sunumu

Sipariş esnasında ürün görsellerine ve özelliklerine ulaşabilirsiniz.

over-view

Kampanya

Logo standartlarında kampanya uygulayabilme ve özel sipariş girişi

over-view

Detaylı Raporlama

Tüm işlemlere ait detaylı raporlar ve 3 boyutlu grafikleriyle raporlama

Saha Ekibine Kazandırdıkları

Gelişmiş bir mobil uygulama olan Sales Plus, fark yaratan "Akılcı" ve "Ayrıcalıklı" yetenekler ile Sahadaki satış personellerinizin satış gücünü arttıracak her türlü bilgi ile güçlü bir şekilde donatılmıştır

Müşteri ve ürün bilgilerine anında erişim

Hızlı sipariş oluşturma,

Online onay mekanizması,

Özel sipariş girişi ve tahsilat yöntemi belirleme,

Numune taşıma derdine son.

Öne Çıkan

Yöneticiye Kazandırdıkları

Ekibinizi Yönetin

Personelin hangi tarih ve saat aralığında hangi lokasyonda ne kadar zaman geçirdiğini ve kayıtlarını takip edebilirsiniz.

Satışlarınızı Arttırın

Sahada soğuk satış için ihtiyacınız olan tüm donanımları Sales Plus’ta topladık. Saha satış yazılımı ile zamandan kazanır, satışlarınızı arttırırsınız.

Zamandan Kazanın

Logo ile %100 uyumlu Sales Plus sayesinde saha satış ekibinin girdiği sipariş ve tahsilat bilgileri anında ERP sisteminde

Takip Edin

Sales Plus ile saha personelinin her türlü işlemden anında haberdar olup ve onay sürecini hızlıca gerçekleştirebilir, detaylı raporlar alabilirsiniz.

Öne Çıkan

Logo Entegreli Mobil Saha Satış Programı

Sales Plus, %100 LOGO uyumlu mobil satış, raporlama ve yönetim uygulamasıdır. LOGO ERP entegreli saha satış programı Sales Plus, Logo GO 3 ve Tiger ile %100 entegre çalışmaktadır. Sales Plus aracılığı ile şirketinizin saha satış operasyonlarını daha basit ve başarılı hale getirebilirsiniz. Hem plasiyerlerinizin hem de merkezdeki yöneticilerinizin performansını ve birbirleri ile olan iletişimlerini güçlendirmeniz ve bunu sahaya başarı olarak yansıtmanız Sales Plus ile daha kolay hale gelecektir. Saha satış otomasyonu Sales Plus; hızlı sipariş oluşturma, çoklu firma desteği, basit CRM yönetimi gibi imkanları tek bir merkez üzerinden sağlıyor.

Şirketinizin saha satış süreçlerindeki en büyük yardımcısı olabilecek LOGO yazılım entegreli mobil saha satış programı Kurulumu yapmanız ile birlikte anlık stok ve satış takibi, müşteri risk analizi, sipariş ve satış raporu, saha satış ekibinin satış aktivitelerini takip etme gibi birçok önemli özelliği kullanmaya başlayabilir ve saha performansınızda gözle görülür bir iyileştirme sağlayabilirsiniz. Mobil saha satış yazılımı Sales Plus hakkında daha fazla bilgi almak ya da demo talep etmek için bizimle iletişime geçebilir, ön bilgi edinmek için saha performansına katkı sağladığımız firmaların başarı hikayelerini buradan inceleyebilirsiniz.

Mobil Saha Satışın Gücünü İzleyin

Sales Plus Mobil Satış Yazılımının Sunduğu Çözümleri İzleyin.

Sales Plus için Ne Dediler

testimonial

Sales Plus kullanım kolaylığı ve yöneticilere sağladığı analiz imkanlarıyla, günlük operasyonumuzun vazgeçilmezi haline geldi. Bu uygulama sayesinde satış ekibimizin sahadaki verimliliğinde ciddi artışlar oldu.

Cem Göçtü / Kısık Balık

testimonial

"SALES PLUS" saha satış uygulamaları arasındaki gördüğüm en kolay uygulamaların başında geliyor ERP ürünü ile entegrasyonu son derce başarılı.

Hakan Doğantekin / DOĞAN OPTİK

testimonial

Satış operasyonlarımızın bir çoğunu Sales Plus ile mobile taşındık.Gelişme açık, çok başarılı bir ürün

S.ZEKİ ÇOBAN / ÇOBANPINAR KAYNAK SULARI

testimonial

Sales Plus ile sipariş süreçlerimizi mobilize ettik. Bu uygulama sahadaki satış personellerinin ve yöneticilerinin en büyük yardımcıları haline geldi. Son derece başarılı bir mobil uygulama...

ALPER TAŞAR / MELODİ ÇİKOLATA

Öne Çıkan Referanslarımız

Referanslarımız
Referanslarımız
Referanslarımız
Referanslarımız
Referanslarımız
Referanslarımız
app

Blog

Mobil Saha Satış Nedir?

Mobil Saha Satış Nedir?

Mobil saha satış sahada satış yapan plasiyerin aktivitelerinin takip edilebildiği ve satış onaylarının kolayca verilebild

Devamını Oku
Saha Satış Sistemi Nedir?

Saha Satış Sistemi Nedir?

  Saha satış sistemi plasiyerlerin

Devamını Oku
Hepsini Gör

Merak Edilenler

Sales Plus: Logo Mobil Saha Satış Programına dair Sık Sorulan Sorular

Sales Plus, Logo Yazılım ürünleri ile %100 entegre çalışmaktadır. Entegrasyon kapsamını şu şekilde özetleyebiliriz;

Müşteri Kartları, Bakiyeleri ve Raporları,Stok Kartları, Satış Fiyatları ve Raporları,Kampanya Uygulaması Entegrasyonu,Satış Personelleri Entegrasyonu,

Sales Plus, sektör bağımsız olarak geliştirilmiş bir saha satış uygulamasıdır. Bu sayede sahada satışı, tahsilatı, ziyareti vb. operasyonel aktivitelerin yürütüldüğü her sektör için rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Sales Plus ‘ta, ürünlerin barkodları okutularak sipariş oluşturabilmekle birlikte, ilgili ürüne ait tüm görsel, stok bilgisi, fiyat ve ürün özelliklerine ait bilgilere anlık olarak ulaşılabilmesine imkan tanımaktadır.

Sales Plus’ta ürün görsellerini içeren slaytlar üzerinden gerek ürün bilgilerine erişim, gerekse de sipariş girişi yapılabilmektedir.

 

Sales Plus, gerek ürün yönetimi kapsamında gerekse de sipariş girişinde varyant kullanımını desteklemektedir.

 

Ürün kurulumu 1 gün içinde yapılabilmektedir. Kaynak data ERP den alınacağı için 2. Gün verilecek kullanım eğitimden sonra sahada kullanıma başlanabilmektedir.

Header

Sales Plus ile Fark Yaratın

%100 LOGO ürünleri için geliştirildi. Günümüz rekabetçi pazarında, "Bilgi" ve "Hız" ın ne kadar etkili olduğu, tartışmaya yer vermeyecek kadar açıktır.Bu kapsamda bilgi aynı zamanda gücü temsil etmektedir. Sales Plus, işte bu gücü sahadaki satış temsilcilerine ve yöneticilerine kazandırmayı hedefleyen bir saha satış uygulamasıdır.

Demo Talebi
app
app

Bize Ulaşın

Sales Plus Logo Mobil Saha Satış Yazılımı Hakkında Bilgi Almak ve Demo Talepleriniz için İletişim Bilgilerimiz Aracılığıyla Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres

Cumhuriyet Mahallesi, İstanbul Cad. Kaya Millenium İş Merkezi No:5/A 1.Kat D:92 34500 Büyükçekmece/İstanbul

Telefon

0212 871 40 50

Fax

0212 871 40 48

Email

info@salesplus.com.tr

Bize Ulaşın