Header

Yeni Nesil Saha Satış Otomasyonu

Sales Plus yeni nesil saha satış otomasyonu ile sahada bilginin gücünü kullanın! Saha satış süreçlerinde verimliliğinizi arttıracak ve iş yükünüzü hafifletecek saha satış programıyla gücünüze güç katın. Saha satışında yaşadığınız tüm aksaklıkları ve yönetimsel problemlerin önüne geçecek olan mobil saha uygulamasıyla saha çalışmalarına hakim olabilirsiniz. Merkezden yönetimi güçlendirecek ve saha süreçlerini kontrol altına alabileceğiniz saha satış yazılımıyla sizde çalışmalarınızdan daha fazla verim elde edebilirsiniz.

“Sales Plus zaman kazandırır, satışları arttırır.”

LOGO GO 3 ENTEGRASYONU İLE SAHA SATIŞINDA 3.BOYUTA MERHABA DEYİN

%100 Logo Uyumlu

Anında satış imkanı, hızlı sipariş oluşturma, çoklu firma desteği ile basit CRM yönetimi, Sales Plus saha satış programıyla tek bir kaynaktan istediğiniz yerden sahanın yönetimini sağlayabilirsiniz. Geniş ürün özellikleriyle tam donanımlı olarak hazırlanmış sahadaki en büyük yardımcınız Sales Plus saha satış yazılımıyla artık daha güçlüsünüz.

Saha Satış Programı

Sales Plus ile müşterinizi anlık analiz etme ve değerlendirme imkanı sayesinde riski minimuma indirin. Gelişmiş özellikler ile donatılan android saha satış programı saha süreçlerinde en büyük yardımcınız olacak. Risk yönetimiyle kritik müşterilerinizin sipariş ve görüşme verilerini inceleyerek gelişmiş risk analizleri yapabilirsiniz. Offline çalışma özelliğiyle android saha satış otomasyonunda hiçbir veri kaybı yaşamadan çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Plasiyerler arası iletişimi güçlendirmek ve bilgilendirme sağlamak amacıyla online mesajlaşma, hatırlatıcılar, bildirim ve duyuru özelliklerini kullanabilirsiniz. Anlık müşteri görüşmeleri söz konusu olduğu noktalarda konum bilgisinden yararlanabilirsiniz.

over-view

Müşteri Risk Analizi

over-view

Ziyaret Kayıtları ve Basit CRM Yönetimi

over-view

Sanal Pos Desteği

over-view

Görev Yönetimi ve Takibi